فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

هفتگی iOS Dev - بهترین لینک های توسعه iOS ، هر جمعه

خرید اشتراک kerio

هفتگی iOS Dev – بهترین لینک های توسعه iOS ، هر جمعه

بگذارید این هفته را با گفتن تشکر از همه کسانی که زمان پاسخگویی به نظرسنجی هفته گذشته در مورد پیگیری با توسعه iOS را شروع کردم ، آغاز کنم. در زمان نگارش ، 2،280 پاسخ وجود دارد که شگفت انگیز است . با تشکر از شما.

همچنین می خواهم بگویم که من به واسطه مهربانی باورنکردنی که در کامنت های متن آزاد در انتهای نظرسنجی گرفتم چقدر منفجر شدم. من همه آنها را می خوانم و شما کاملاً خیلی مهربان هستید. من نظرسنجی را برای تقویت نفس ایجاد نکرده ام اما قطعاً یک مورد را دریافت کردم. ❤️

من قول دادم كه نتایج جمع بندی شده را منتشر كنم ، بنابراین قبل از اینكه حرف دیگری را در اینجا بیان كنم آنها هستند!

گرچه من چه آموختم؟ خلاصه این است که شما منطقاً از مقدار محتوائی که برای توسعه iOS مصرف می کنید خوشحال هستید اما در صورت هل دادن می توانید کمی بیشتر از آن استفاده کنید ، و کشف محتوای هنوز مشکلی است که توسط Medium حل نشده است. این واقعاً مفید است که بدانید.

در حال صحبت کردن از Medium ، من یک زن و شوهر از افراد پرسیدم که چرا من یک سوال کامل در مورد آن در نظرسنجی داشتم. توضیح خواهم داد وقتی با افرادی که در آنجا می نویسند صحبت می کنم ، دلیل اصلی آنها این است که اغلب آنها معتقدند که مردم پست های خود را از طریق Medium کشف می کنند. نتایج این نظرسنجی ، شک من را تأیید کرد ، که مردم از Medium برای خواندن استفاده می کنند ، اما برای کشف نیست. بدیهی است که من یک دیدگاه کمی عجیب و غریب داشتم زیرا در درجه اول از مخاطبان افرادی که از یک خبرنامه ایمیل استفاده می کنند خواستم که مقاله ها را کشف کند ، اما با پاسخ دهندگان زیادی که فکر می کنم می توانم از نتایج استفاده کنم از نتایج.

همچنین فقط می خواهم به شما اطمینان دهم که iOS Dev Weekly در هر جایی نمی رود! من هنوز هم نوشتن آن را دوست دارم و نمی توانم روزی را ببینم که تغییر کند. دلیل اینکه من این بررسی را انجام دادم این است که من نمی دانم که آیا جایی برای چیز دیگر مستقر در وب باز (به طور خاص RSS ، که من دوست دارم) وجود دارد و نه فقط توسط من.

اوه و یک چیز دیگر قبل از اتمام … من آرزو داشتم که مدتی یک بررسی بزرگتر از انجمن توسعه IOS انجام دهم ، و پاسخ به این مورد من را به فعالیت دامن زده است. اکنون چند هفته از انتشار نسخه های iOS امسال می گذرد ، بنابراین فکر می کنم زمان مناسبی است تا نگاهی جامع به این بدانیم که جامعه ما از توسعه iOS در سال جاری چگونه احساس می کند (و هر سال در آینده که می خواهم این را بسازم چیز سالانه) من مجموعه بزرگی از سوالات نظرسنجی را قرار می دهم ، اما باز هم از شما همه بازخورد خواهم گرفت آنچه را بپرسید ، هنگامی که اولین پیش نویس را با هم داشته ام. من همچنین می توانم نتایج را به یک وب سایت نظرسنجی اختصاصی بسپارم ، پس برای آن با ما در ارتباط باشید.

Dave Verwer