فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

هشدارهای اضطراری می توانند تحت لایحه جدید به سرویسهای پخش شده ضربه بزنند

دانلود کانکشن جدید پروکسی فایر

هشدارهای اضطراری می توانند تحت لایحه جدید به سرویسهای پخش شده ضربه بزنند

ما محصولات را بطور مستقل مرور می کنیم ، اما ممکن است کمیسیون های وابسته را از خرید لینک در این صفحه کسب کنیم. شرایط استفاده.

به زودی می توان هشدارهای اضطراری در خدماتی مانند Netflix ، Spotify ، Hulu و Apple Music نمایش داد.

با قانون پخش قابلیت اطمینان توزیع هشدار اضطراری (READI) ، قانون گذاران ایالات متحده قصد دارند تا اعلان ها را در مورد پخش ویدیو و پخش موسیقی پخش کنند. خدمات ، علاوه بر تلویزیون ، رادیو و دستگاه های تلفن همراه. با این حال ، حداقل در دستگاه های تلفن همراه ، هشدارهای اضطراری اجباری نیستند و یک بند امتناع را دارند. قانون READI تلاش می کند که این اعلان های مهم را بر روی هر سیستم عامل اجباری کند.

همچنین به رئیس جمهور یا آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) اجازه می دهد تا هشدارهای اضطراری را تکرار کند. طبق قوانین فعلی ، آنها فقط می توانند یک بار بازی کنند.

این لایحه برای اولین بار در سال گذشته ظاهر شد پس از هشدار به اشتباه به ساکنان هاوایی از یک موشک بالستیک نزدیک شده خبر داد. [نمایندگان مجلس سنا و مجلس نمایندگان مجلس سنای مجلس] اکنون این اقدام دو جانبه را مجدداً مطرح كردند.

این هشدار معلوم شد كه خطا است ، و به نوبه خود برخی از قانونگذاران آمریكا ابراز نگرانی كردند كه هشدارهای اضطراری كشور می تواند از این نسخه جدید استفاده كند.

“وقتی هشدار موشك رفت. سال گذشته در سراسر هاوایی ، برخی از مردم هرگز پیام را از طریق تلفن های خود دریافت نکردند ، در حالی که برخی دیگر آن را از طریق تلویزیون و رادیوها از دست می دادند. “سناتور برایان شاتز (D-HI) در بیانیه ای گفت. وی ادامه داد: “حتی اگر این یک زنگ خطر بود ، اما هشدار موشکی نقص های واقعی در نحوه دریافت هشدارهای اضطراری در معرض دید افراد قرار داده است. لایحه ما تعدادی از مشکلات مهم را با سیستم مسئول ارسال هشدارهای اضطراری برطرف می کند. در شرایط اضطراری واقعی ، این هشدارها می توانند جان خود را نجات دهند. بنابراین ما باید هر کاری را که می توانیم انجام دهیم را به درستی انجام دهیم. ”

دقیقاً مشخص نیست که چه تعداد از اعضای کنگره در پشت این لایحه هستند ، اما شکی نیست که قانون READI به عنوان حفاظتی برای همه شهروندان در هنگام بلایای طبیعی ، حملات تروریستی و سایر وقایع مهم.

خدمات پخش جریانی منطقی برای هشدارهای اضطراری هستند. بین آنها ، میلیون ها نفر در حال تماشای یا گوش دادن به مطالب هستند. اگر قانون READI تصویب شود و به امضا برسد ، دولت ایالات متحده قادر به برقراری ارتباط موثرتر خواهد بود.

.