فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Blog do iPhone

خرید اشتراک kerio

نحوه نصب »Blog iPhone

یکی از جدیدترین [های iOS 13 که بسیاری را خوشحال کرد ، امکان نصب نصب فونت های مختلف سیستم برای استفاده در برنامه ها بود. اما iOS وارد شده است و بسیاری تعجب می کنند: چگونه می توانم این قلم های دیگر را نصب کنم؟

در این مقاله ، ما کمی در مورد چگونگی عملکرد این فرآیند صحبت خواهیم کرد.نصب حروف سفارشی برای هر کسی که با ویرایش متن کار می کند و حتی همان ویرایش گرافیکی ، و iOS همیشه تعداد بسیار محدودی را محدود می کند. قبلاً نصب فونت های مختلف بر روی سیستم به صورت غیر رسمی با استفاده از پروفایل های پیکربندی امکان پذیر بود. آنچه iOS 13 به ارمغان می آورد یک راه حل بومی برای این کار است.

اما این ساده نبود.

برای نصب فونت ها در iOS 13 ، باید برنامه ها را از برنامه بارگیری کنید. فروشگاه هایی که با این ویژگی سازگار هستند و مجموعه اشعاری را برای نصب در سیستم به ارمغان می آورند. هیچ راهی برای نصب قلم به طور مستقیم از فروشگاه برنامه وجود ندارد (همانطور که در ابتدا تصور می شد).

در این آموزش ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه فونت های مختلف را روی iPhone یا iPad خود نصب کنید.


یادداشت های مهم

اول اول و مهمتر از همه ، باید بدانید که قلم های متناوب چگونه کار می کنند:

  • شما قادر نخواهید بود حروف سیستم را تغییر دهید (مانند ظاهر صفحه های تنظیمات و نام برنامه ها در صفحه اصلی). اشعار نصب شده فقط برای ویرایشگران متن و برنامه های دیگر است.
  • برنامه هایی که می توانید از اشعاری که نصب می کنید استفاده کنید محدود است. به عنوان مثال ، در ویرایشگرهای متنی پشتیبانی مانند صفحات.
  • اگر پرونده ای را با فونت متفاوت به شخص دیگری ارسال می کنید ، باید آن فونت را نیز نصب کنند تا بتوانند به درستی مشاهده کنند.
  • انتظار می رود توسعه دهندگان سازگاری بیشتری را با فونت های سیستم اتخاذ کنند تا عملکرد بسیار مفید شود.

نصب فونت ها در سیستم

روش رسمی آورده شده توسط IOS 13 شما را مجبور می کند تا برنامه ای را انجام دهید که این کار را انجام دهد. این امر ما را به علاقه توسعه دهندگان به پیشنهاد برنامه های سازگار وابسته می کند.

در زمان نوشتن این مقاله ، تنها برنامه ارائه دهنده این مزیت ، قلم شام (رایگان) است. آن را در iPhone یا iPad خود بارگیری کنید.

اکنون مراحل را دنبال کنید:

مرحله 1 برنامه Font Diner را باز کنید. بر روی دکمه " فعال سازی " در بالای صفحه ضربه بزنید.

Step 2 گزینه " موافق " را لمس کنید. شما موافقت می کنید که از فونت های نصب شده فقط برای مصارف شخصی استفاده کنید.

مرحله 3 بسته فونت را بطور موثر نصب کنید. در حدود 23 خانواده نامه نصب خواهد شد ، که اگر دیگر نمی خواهید بخواهید بعداً آنها را حذف کنید.


در آنجا ، چندین فونت نصب شده است. برای مشاهده آنها ، تنظیمات سیستم را باز کرده و به General> Fonts بروید.

توجه داشته باشید که در این قسمت از تنظیمات می توانید به صورت جداگانه قلم هایی را که دیگر استفاده نمی کنید حذف کنید.