فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Change Fonts in iOS 13 on iPhone

خرید اشتراک kerio

نحوه نصب و استفاده از قلم های سفارشی در iPhone و iPad

 تغییر قلم های iOS 13 در آیفون

با iOS 13 و iPadOS 13 ، سرانجام اپل پشتیبانی قلم های سفارشی را به سیستم عامل اضافه کرد. این ممکن است به عنوان یک ویژگی کوچک به نظر برسد اما برای کاربران قدرتمند و سنگین دفاتر ، دنیایی از امکانات را باز می کند. اگر به دنبال استفاده از فونت های سفارشی در iPhone یا iPad خود هستید که iOS 13 یا iPadOS 13 را اجرا می کنند ، راهنمای ما را در زیر دنبال کنید.

قبل از استفاده از قلم های دلخواه در iPhone یا iPad خود ، باید کمی در مورد آن بدانید. ویژگی و محدودیت های مختلفی که دارد.

فونت های سفارشی در iPhone و iPad در iOS 13 و iPadOS 13: چیزهایی که می دانید

  • شما شما نمی توانید فونت سیستم پیش فرض را در iOS 13 و iPadOS تغییر دهید. 13.
  • فقط می توانید از فونت های سفارشی در برنامه های سیستم انتخاب شده iOS استفاده کنید.
  • قلم های سفارشی برای برنامه هایی مانند Microsoft Word ، Mail و صفحات که می توانید متن را با فونت های مختلف وارد کنید ، مفید هستند.
  • مطمئن شوید که iPhone یا iPad iOS 13.2 یا iPadOS 13.2 را اجرا می کند تا مطمئن شوید مشکلی با سازگاری ندارید.
  • برای استفاده از آن می توانید از فونت های سفارشی در برنامه های شخص ثالث استفاده کنید که به روز شده اند.

قلم های آیفون و آی پد

مرحله 1: قبل از استفاده از فونت های سفارشی روی آی فون یا آی پد خود را ، شما باید قلم ها را بر روی دستگاه خود نصب کنید. برای این کار ، برنامه Font Diner را از فروشگاه App بارگیری کنید.

اگر شما مشترک Adobe Creative Cloud Cloud هستید ، می توانید برنامه آنها را در iPhone یا iPad خود بارگیری کنید. ادوبی کل کتابخانه قلم خود را برای دستگاههای iOS در دسترس قرار داده است. قلم ها حتی برای کاربران رایگان در دسترس هستند – آنها فقط باید وارد برنامه شوند.

مرحله 2: برنامه را باز کنید و هر یک از مجموعه های قلم را که می خواهید استفاده کنید فعال کنید. بعضی از مجموعه های قلم برای استفاده رایگان هستند در حالی که برخی دیگر نیاز به اشتراک سالانه دارند.

مرحله 3: با رفتن به تنظیمات – می توانید تمام قلم های نصب شده را در iPhone یا iPad خود پیدا کنید. -> قلمها . همچنین می توانید قلم های سفارشی را که نمی خواهید از اینجا حذف کنید.

نحوه استفاده از قلم های سفارشی در iPhone و iPad

مرحله 1: برنامه ای را که می خواهید از فونت های سفارشی استفاده کنید ، باز کنید. به یاد داشته باشید که برنامه باید با پشتیبانی از قلم سفارشی به روز شده باشد.

برای این راهنما ، من از اپلیکیشن صفحات اپل استفاده می کنم ، اگرچه روند استفاده از یک قلم سفارشی در هر برنامه شخص ثالث یکسان است.

[19459009مرحله2: یک سند جدید در صفحات ایجاد کنید یا یک سند موجود را باز کنید. سپس روی نماد قلم مو واقع در نوار پیمایش در بالا ضربه بزنید.

 iOS 13 و iPadOS 13 تغییر قلم در برنامه ها "width =" 357 "height =" 740

در سایر برنامه ها ، باید یک دکمه مشابه را پیدا کنید که به شما امکان می دهد متن و اندازه را قالب بندی کنید. به عنوان مثال ، در برنامه Mail باید نوار عمل را بالا برده و سپس گزینه "Aa" را انتخاب کنید.

مرحله 3: از صفحه قالب بندی که باز می شود ، روی گزینه Font ضربه بزنید و را انتخاب کنید. هر قلم دیگری که مایل به استفاده از آن هستید. همه قلم های سفارشی نصب شده بر روی iPhone یا iPad شما در اینجا نشان داده می شوند. اکنون به تدوین سند با قلم جدید ادامه دهید. در صورت تمایل می توانید از چندین فونت در یک سند استفاده کنید.


این امر بسیار عالی می بود اگر اپل به کاربران اجازه می داد فونت ها را بر اساس سیستم تغییر دهند. با این حال ، این می تواند مجموعه ای از موضوعات خوانایی خود را ایجاد کند که شاید به همین دلیل شرکت از انجام این کار خودداری کرد.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->