فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Apple TV+ Download TV Show, Movies Offline Viewing

خرید اشتراک kerio

نحوه بارگیری فیلم ها و نمایش های تلویزیونی از Apple TV + در iPhone یا iPad

 اپل تی وی + دانلود نمایش تلویزیونی ، نمایش فیلم به صورت آفلاین

مطابق برنامه ریزی ، سرویس پخش جریانی اپل – Apple TV + – اوایل این هفته به طور مستقیم اجرا شد. کتابخانه راه اندازی شامل هشت نمایش تلویزیونی اصلی و یک فیلم است. در حال حاضر ، اپل تی وی + ممکن است یک رقیب Netflix نباشد ، اما به احتمال زیاد طی یک دوره زمانی می تواند. اگر قبلاً به برنامه های Apple TV + وصل شده اید و به دنبال بارگیری آنها برای مشاهده آفلاین در هنگام مسافرت هستید ، این راهنما را دنبال کنید.

درست مانند سایر محصولات و خدمات اپل ، بارگیری فیلم ها و نمایش های تلویزیونی بسیار ساده است. Apple TV + برای مشاهده آفلاین. با این وجود محدودیت های خاصی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

دانلود فیلم ها ، نمایش تلویزیونی از Apple TV + برای مشاهده آفلاین: چیزهایی که می دانید

  • شما فقط می توانید فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را برای مشاهده آفلاین در Apple TV بارگیری کنید در حالی که به یک شبکه Wi-Fi وصل هستید.
  • امکان پذیر نیست برای بارگیری اپیزودها و فیلم های نمایش تلویزیونی از طریق داده های تلفن همراه.
 Apple TV + بارگیری داده های تلفن همراه
  • برخلاف Amazon Prime یا Netflix ، Apple TV + گزینه ای برای انتخاب بارگیری ندارد. وضوح یا کیفیت. این به طور خودکار تعیین می کند که بسته به دستگاه مورد استفاده خود ،

نحوه دانلود نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها از Apple TV + برای مشاهده آفلاین

مرحله 1: برنامه تلویزیون را در iPhone یا iPad خود باز کنید. [19659013] مرحله 2: از برگه Watch Now ، برنامه تلویزیونی یا فیلمی را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب کنید.

مرحله 3: یک نماد بارگیری را در کنار نام هر برنامه تلویزیونی مشاهده خواهید کرد. قسمت. فقط کافی است بر روی آن ضربه بزنید تا بارگیری خود را شروع کنید.

 Apple TV + Download TV Showline Offline

شما گزینه ای برای انتخاب وضوح یا کیفیت پرونده بارگیری نشده دریافت می کنید. [19659018مرحله4: با رفتن به برگه کتابخانه به فیلم یا برنامه تلویزیونی بارگیری شده خود دسترسی پیدا کنید. شما باید یک لیست بارگیری را در آنجا مشاهده کنید. برای دسترسی به تمام محتوایی که برای مشاهده آفلاین در دسترس است ، روی آن ضربه بزنید.

همه فیلم ها و نمایش های تلویزیونی بارگیری شده بر اساس نام و فصل نمایش طبقه بندی می شوند. بسته به آنچه شما بارگیری می کنید و سرعت اتصال Wi-Fi ، کل مراحل بارگیری آفلاین محتوا می تواند مدتی طول بکشد.

هر وقت iPhone یا iPad شما آفلاین است و برنامه تلویزیون را باز می کنید ، مستقیماً انجام می شود. به برگه بارگیری شده و لیستی از مطالبی را که برای مشاهده آفلاین در دسترس است نشان داده شده است. روی محتوائی که می خواهید تماشا کنید ، برای پخش آن ضربه بزنید.

 زبانه بارگیری شده Apple TV Plus

نحوه حذف فیلم های بارگیری شده یا نمایش تلویزیونی در Apple TV +

هنگامی که در برگه 'بارگیری شده' هستید ، هر برنامه تلویزیونی یا فیلم بارگیری شده را به سادگی با انگشت خود در سمت چپ آن حذف کنید.


شما می توانید تمام فصل یک برنامه تلویزیونی یا چندین فیلم را بدون هیچ مشکلی در Apple TV بارگیری کنید. در حال حاضر ، من هنوز هم از نظر بارگیری به هرگونه انسداد جاده ای برخورد نکردم. با این حال ، من نمی توانم کمک کنم ، اما احساس می کنم که اپل باید کنترل بیشتری روی پرونده ای که بارگیری می شود ، به کاربران ارائه می داد و همچنین باید گزینه ای را برای بارگیری محتوای آفلاین بر روی داده های تلفن همراه ارائه دهد.

<! – این پست را دوست دارید؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->