فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

میزان فروش Apple Watch در Q3 2019 به 6.8 میلیون دستگاه رسیده است که نسبت به سال گذشته 51 درصد افزایش یافته است

خرید اشتراک kerio

میزان فروش Apple Watch در Q3 2019 به 6.8 میلیون دستگاه رسیده است که نسبت به سال گذشته 51 درصد افزایش یافته است

طبق گفته شرکت تحقیقاتی Strategy Analytics ، اپل حدوداً 6.8 میلیون ساعت هوشمند در سه ماهه سوم سال 2019 حمل کرد.اپل فروش اپل واچ را در گزارش های درآمدی خود فاش نمی کند و دستگاه مچ دست را تحت دسته "سایر محصولات" خود قرار می دهد ، بنابراین ما از ارقام تخمین زده شده است ، که می تواند بین شرکت های تحقیقاتی متفاوت باشد.

اگر ارقام استراتژی آنالیز دقیق باشند ، محموله های ساعت اپل در مقایسه با سه ماهه سوم سال گذشته 51 درصد افزایش دارند.

اپل 6.3 میلیون ساعت هوشمند در Q3 2019 را در سراسر جهان به بازار عرضه کرد ، با افزایش 51 درصدی متوسط ​​از 4.5 میلیون در Q3 2018.- ساعت اپل یک راه طولانی تر از بسته تعقیب و گریز باقی مانده است و بازار جهانی ساعت هوشمند آن از 45 درصد به 48 افزایش یافته است درصد در سال گذشته اپل واچ همچنان به رقابت جدی از رقبای گرسنه مانند Fitbit و سامسونگ ادامه می دهد. اپل واچ صاحب نیمی از بازار ساعت های هوشمند در سراسر جهان است و رهبر صنعت روشن باقی مانده است.این آمار حاکی از نزدیکترین رقیب پوشیدنی اپل سامسونگ است که سامسونگ دارای 1.9 میلیون ساعت هوشمند در Q3 است و 13.4 درصد از سهم بازار جهانی را به خود اختصاص داده است. Fitbit ، که اخیراً توسط Google به دست آورد ، به مقام سوم سقوط کرد و تنها زیر 4 درصد از سهم بازار خود (11.3 درصد) را از دست داد.

براساس این گزارش ، بازار جهانی ساعت هوشمند رشد چشمگیری داشته و محموله ها به کل 14 میلیون واحد رسیده اند که در مقایسه با سال گذشته 42 درصد است. نکته قابل توجه ، رشد اپل واچ از رشد کلی بازار پیشی گرفته است ، نشان می دهد که اپل بخش بیشتری از بخش پوشیدنی های بزرگ را می خورد.

.