فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Blog do iPhone

خرید اشتراک kerio

ممکن است اپل قصد دارد با موسیقی ، تلویزیون + و اخبار + »آیفون بلاگ ، یک پکیج خدمات یک مرحله ای ایجاد کند

اپل به طور فزاینده ای دامنه خدمات خود را گسترش می دهد ، که بیشتر و بیشتر در ارقام نتایج مالی شرکت به دست می آورند.

و برای جذب مشتریان حتی بیشتر ، اپل ممکن است در حال برنامه ریزی برای ایجاد بسته هایی با خدمات متفرقه و یک قیمت واحد. حداقل این چیزی است که سایت خبری می گوید بلومبرگ .
تصور کنید اگر همراه با اشتراک خود در اپل موزیک باشید ، می توانید از اپل نیز دسترسی داشته باشید. تلویزیون + ؟ این امر کاملاً منطقی است ، و خیلی ها در اوایل سال جاری میلادی ، هنگامی که شرکت خدمات جدید فیلم و سریال خود را معرفی کرده بود ، آن را در نظر می گرفتند. و کسانی که برنامه دانشجویی Apple Music دارند (8.50 دلار در ماه) دسترسی رایگان به تلویزیون + دارند.

احتمالاً برای عموم مردم ، قیمت بسته اندکی بالاتر از قیمت واحد باشد. عدم امکان عضویت در اشتراک های فردی. با این وجود ، این راه برای صرفه جویی در هزینه برای کسانی که می خواهند چندین سرویس داشته باشند ، می باشد.

این طرح همچنین به تقویت مجله و خدمات اشتراک روزنامه (19459011] Apple News + کمک می کند ، [همانطور که در ابتدا انتظار می رفت] پیش نمی رود.

اگرچه مقاله بلومبرگ توسط مارک گورمن (که به طور کلی از اطلاعات داخلی سیب آگاه است) امضا شده است ، اما اکنون شایعات و موارد مشابهی ممکن است وجود داشته باشد. هرگز اتفاق نیفتد.