فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iPhone 11 Pro and Pixel 4 XL

خرید اشتراک kerio

مقایسه مقایسه تثبیت کننده ویدیو iPhone 11 Pro در مقابل Google Pixel 4


با گذشت فقط چند روز مانده به اینکه باید بررسی خود را برگردانم Pixel 4 XL ، می خواستم مقایسه فیلمبرداری آن را با آن مقایسه کنم (تحسین شده برای فیلم) سری آیفون 11. با نگاهی به نیم دوجین تست پیاده روی و سوژه متحرک ، زوم و همچنین در شرایط شدید را نیز آزمایش کردم. فیلم زیر است ، بنابراین برای وضوح کامل 1080p و حداکثر کیفیت به کانال YouTube ما کلیک کنید. نظر صوتی من برای صدور حکم وجود دارد.

 iPhone 11 Pro و Pixel 4 XL

توجه داشته باشید که من در 1080p / 60fps شلیک کردم تا به نرم افزار در هر تلفن امکان انجام دیجیتال را بدهم. تثبیت و کاهش سر و صدا به بهترین شکل ممکن. بله ، آیفون به طور خاص می تواند کارایی بالاتری داشته باشد ، یعنی 4K با نتایج مشابه ، اما من می خواستم هر اتاق را به آنها اختصاص دهم. بعلاوه من هنوز هم فکر می کنم که 1080p وضوح تصویری است که اکثر مردم می توانند به راحتی از نظر تجهیزات خود و همچنین از نظر چشمانشان به راحتی مشاهده کنند.

iPhone 11 Pro در مقابل Google Pixel 4 مقایسه تثبیت کننده ویدیو

حکم من این است که iPhone 11 Pro در هر شرایط نوری جزئیات بهتر ، وضوح بیشتر و بزرگنمایی بهتر را ارائه می کند ، اگرچه الگوریتم های تثبیت کننده پیکسل 4 XL به شکلی مساعد برتر هستند – اگر می خواهید در هنگام شلیک راه بروید ، خود یک مورد استفاده شدید است. [19659008] نظرات شما خوش آمدید.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->