فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Blog do iPhone

خرید اشتراک kerio

مقایسه ای بین آیفون 11 پرو و ​​اولین وبلاگ آیفون »آیفون را مشاهده کنید

آیا تا به حال فکر کرده اید که آیفون در 12 سال از عمر چگونه تکامل یافته است؟ من نمی دانم که آیا شما خواندن این مقاله تا به حال این فرصت را داشتید که از یک دستگاه نسل اول استفاده کنید ، اما می نویسم یکی را نگه دارم و می توانم به شما اطمینان دهم: تکامل غول پیکر است.

اگرچه اولین آیفون انقلاب کرد در بازار تلفن همراه در آن زمان محدودیت های قابل توجهی وجود داشت و اگر ما تکامل فناوری را در طول سال ها در نظر بگیریم ، تفاوت آن کاملاً واضح است.

youtuber youtuber مارک براون تصمیم گرفت ویدیویی بسازد که نشان می دهد برخی تفاوت ها کنجکاوی ، و ما همچنین در مورد تفاوت های دیگر ما پیدا خواهیم کرد.
آیفون اصلی (که ما همیشه در اینجا به عنوان " Classic " با محبت از آن یاد می کردیم) علیرغم تبلیغات ضد رقابتی ، احساساتی بود. . آنها شکایت کردند که این صفحه کلید فیزیکی ندارد ، با اتصالات 3G سازگار نیست ، و اندازه آن " بیش از حد بزرگ " نسبت به سایر گزینه های موجود در بازار است.

اما در واقع ، کسانی که از آن استفاده می کردند هر محدودیتی را فراموش کردند. می توانست باشد ، زیرا این برخلاف هر چیزی در دنیای تلفن های همراه بود. به همان اندازه جیب رایانه ای بود که می توانست از هر دستگاه دیگری بدست آورد.

در زیر برخی از ویژگی های کنجکاو آیفون نسل اول وجود دارد.


Case Case اصلی

در مورد اولین آیفون دو مورد بی نظیر ارائه شد. که هرگز به دنبال او نیامد: یک فلانل سیاه (برای تمیز کردن صفحه) و یک شارژر رومیزی برای قرار دادن تلفن در کنار رایانه.

این پایگاه از iPod ها به ارث رسید ، و امروز می دانیم روشی بود که استیو جابز برای کاهش تأثیر مصرف زیاد باتری تصمیم گرفت. باتریهای تلفن همراه در روز برای انجام کارهای زیادی که آیفون ارائه می داد بهینه نشده بود و صفحه نمایش ال سی دی بسیار زیاد مصرف می کرد ، به حدی که مهندسان بلک بری فکر می کردند این کلاهبرداری عظیم بازاریابی است ]


اندازه

بله ، طبق استانداردهای زمان ، آیفون کمی حجیم بود. به این دلیل که حداقل فضای کافی برای نگه داشتن صفحه نمایش چند لمسی که دیفرانسیل بزرگ دستگاه است ، طول می کشد.

امروزه هنگام نگه داشتن وسیله ای "آنقدر کوچک" مطابق با استانداردهای امروزی ، این احساس حتی عجیب است.

اندازه اصلی آیفون در مقایسه با آیفون مکس

وضوح تصویر نیز بسیار پایین تر بود. برای ارائه ایده ، تصویر صفحه نمایش در اندازه 320 x 480 پیکسل بود. هنوز نمی فهمید که این به چه معنی است؟ سپس برای مقایسه با صفحه نمایش مدل فعلی مکس زیر را مشاهده کنید.


دوربین

دوربین حتی برای استاندارد زمان هم بد نبود: 2 مگاپیکسل.

با این حال ، فیلم درست نکرد و با لمس کردن صفحه نمایش قادر به تنظیم تمرکز نیست. در مورد سایر ویژگی های مدرن تر مانند فلش ، حالت شب و کنترل نوردهی نیز صحبت نخواهیم کرد. و هیچ دوربین جلو برای سلفی ها (که فقط در آیفون 4 ظاهر شده است) وجود ندارد.

در اینجا مقایسه عکس بین نسل ها وجود دارد:


System

اولین مدل آیفون هرگز به طور رسمی در برزیل راه اندازی نشده است. در ایالات متحده ، آن را با AT&T قفل فروخته شد ، و برزیلی ها را مجبور به فرار از زندان کرد تا آن را برای استفاده در برزیل باز کند.

آخرین نسخه سیستم برای آن ، iPhoneOS 3.1 بود. .3 (فقط در نسخه 4.0 که سیستم به iOS تغییر نام داده است). دستگاه ما هنوز هم عالی عمل می کند ، با وجود همه برنامه های نصب شده فعال است. با این حال ، نصب هر چیزی از فروشگاه App عملاً غیرممکن است ، زیرا دیگر برنامه های سازگار با این نسخه از سیستم را پیدا نمی کنید. البته ، برای کسانی که پرونده های قدیمی را در iTunes ذخیره کرده اند ، هنوز می توانید آنها را نصب کنید.


ویدیوی ساخته شده توسط مارکز را با جزئیات جالب تر بررسی کنید: