فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

مدیر عامل شرکت اپل ، تیم کوک در مورد بررسی ضد انحصارى ، روابط ترامپ ، کار در خانه و موارد دیگر در مصاحبه صحبت می کند

خرید اشتراک kerio

مدیر عامل شرکت اپل ، تیم کوک در مورد بررسی ضد انحصارى ، روابط ترامپ ، کار در خانه و موارد دیگر در مصاحبه صحبت می کند

تیم کوک مدیرعامل اپل عصر امروز در جشنواره آتلانتیک صحبت كرد و در آنجا درباره حریم خصوصی ، مسائل ضد انحصارى ، كار از راه دور و رابطه اش با دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده بحث كرد.

مصاحبه كوك در حدود 15 دقیقه از شروع فیلم شروع می شود [19659003] درباره موضوع تحقیقات ضد انحصاری ایالات متحده در مورد اپل ، گوگل ، فیس بوک و آمازون ، کوک گفت که "شرکت های بزرگ سزاوار بررسی هستند" ، چیزی که برای دولت آمریکا "عادلانه اما مهم" است. وی گفت که "هیچ مشکلی" با اپل در دست بررسی ندارد و امیدوار است که مردم در نهایت داستان اپل را بشنوند و ببینند که این شرکت در انحصار نیست.

من فکر می کنم که شرکت های بزرگ مستحق بررسی هستند. و من فکر می کنم این نه تنها عادلانه بلکه برای سیستمی که در آمریکا داریم مهم است. و بنابراین من هیچ مشکلی ندارم که اپل در زیر میکروسکوپ قرار گیرد و افرادی که به دنبال و کاوش هستند. امید من این است که همانطور که مردم داستان ما را می شنوند و همچنان که داستان ما را می شنوند ، به همان اندازه برای ما آشکار خواهد شد که هیچ انحصاری نداریم. در اینجا هیچ انحصاری وجود ندارد.

ما در بازارهای بسیار رقابتی مانند تلفن های هوشمند ، ساعت های هوشمند و تبلت ها و رایانه های شخصی هستیم. این موارد به شدت رقابتی هستند. آنها اساساً برای سهم بازار درگیری های خیابانی هستند. استراتژی اصلی ما به عنوان یک شرکت برای ایجاد بهترین و نه بیشترین … استراتژی اساسی هرگز انحصار تولید نخواهد کرد. بسیار نادر است ، تقریباً غیرممکن است که بهترین ها نیز به بیشترین تبدیل شوند. کسی کالای کالایی را انتخاب می کند و افراد زیادی هستند که کالای کالایی را خریداری می کنند که سهم بیشتری دارد. و این در همه زمینه های مختلفی که ما در آن حضور داریم صادق است. ما همیشه کاری را انجام می دهیم که به نظر ما درست است و با حداکثر صداقت و حرفه ای رفتار می کنیم. من امیدوارم که این اتفاق افتاده باشد و ما بتوانیم از این تحقیقات جدا شویم.

کوک در مورد رابطه اش با ترامپ و اینکه تعامل با رئیس جمهور چگونه است ، گفت که وی گفتگوهای خاصی را که با ترامپ داشته به عنوان "گفتگوی خصوصی" می داند و به آنچه در مورد آن بحث شده وارد نمی شود ، اما او سخنان دیگری را که قبلاً چندین بار گفته تکرار کرد: اینکه درگیر شدن بهتر از این است که در مکالمه شرکت نکنید.

من معتقدم که درگیر شدن خیلی بهتر است ، چه در مورد یک موضوع با هم توافق داشته باشید و چه فکر می کنم در صورت مخالفت در مورد موضوعی ، درگیری مهمتر است. و بنابراین آنچه ما در اپل انجام می دهیم تمرکز بر سیاست گذاری است. ما روی سیاست تمرکز نمی کنیم. و بنابراین ما را از نوع سیاست روزمره سیاست دور می کند و ما را به چیزهایی که برای ما بسیار مهم است متمرکز می کند.

در مورد تغییر کار در خانه برای بسیاری از کارمندان اپل ، کوک گفت: "این دوست ندارد از نظر جسمی با هم باشیم "و اینکه او صبر می کند تا" همه بتوانند برگردند "، تأیید می کند که اپل قرار نیست یکی از آن شرکت هایی باشد که به کارمندان اجازه می دهد تا در دراز مدت از خانه کار کنند. با این حال ، بگویید که "برخی چیزها" واقعاً خوب کار می کنند ، و بنابراین همه چیز به همان شکل قبلی بازنمی گردند.

با تمام صداقت ، این نیست که از نظر جسمی با هم باشیم. و بنابراین نمی توانم صبر کنم تا همه بتوانند به دفتر برگردند. من اعتقاد ندارم که ما به همان شکلی که بودیم باز خواهیم گشت ، زیرا متوجه شدیم که مواردی وجود دارد که در واقع از نظر مجازی بسیار خوب عمل می کنند. اما چیزهایی مانند خلاقیت و سر و صدا که در مورد آنها صحبت می کنید ، این موارد ، به افرادی بستگی دارد که در طول یک روز به یکدیگر برخورد می کنند. ما کل دفتر خود را به گونه ای طراحی کرده ایم که مکان های مشترکی وجود دارد که مردم در آن جمع می شوند و درباره چیزهای مختلف صحبت می کنند. و شما نمی توانید آن زمان ها را برنامه ریزی کنید.

و بنابراین من فکر می کنم اکثریت قریب به اتفاق ما نمی توانیم صبر کنیم تا بتوانیم دوباره به دفتر برگردیم. می دانید ، امیدوارم که در سال آینده اتفاق بیفتد ، چه کسی می داند تاریخ دقیقاً چیست. ما حدود 10-15 درصد کار در دفتر امروز داریم. در طول هفته نیز در دفتر در نقاط مختلفی مشغول به کار هستم ، اما اکثریت قریب به اتفاق ، 85 تا 90 درصد شرکت هنوز از راه دور کار می کند.

مصاحبه کامل کوک ، که همچنین جزئیات دیدگاه اپل در مورد چگونگی ایالات متحده به COVID-19 ، تغییرات آب و هوایی و آتش سوزی کالیفرنیا ، حریم خصوصی ، سیاست بین المللی ، برنامه های آینده وی و موارد دیگر پاسخ داده است از طریق فیلم YouTube بالاتر از The Atlantic.

توجه: به دلیل ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع ، موضوع بحث در بخش اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدید کنندگان سایت از خواندن و دنبال کردن موضوع استقبال می کنند ، اما ارسال فقط به اعضای انجمن با حداقل 100 ارسال محدود است.

.