فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

مدیر بسته بندی توسعه سیلیو "تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است"

خرید اشتراک kerio

مدیر بسته بندی توسعه سیلیو "تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است"


 Sileo ، جایگزینی کامل Cydia

اواخر سال گذشته ، ما تیم را در پشت نسخه الکترونیکی Sileo منتشر کردیم ، مدیر بسته جدیدی که قصد جایگزینی Cydia را داشت. Sileo از نظر ویژگی ها یک قدم گسترده بود و UI / UX در مقایسه با Cydia و تیم Electra مرتباً آن را به روز می کردند تا همه اشکالات و مشکلات را برطرف کند. با این حال ، CoolStar – عضو کلیدی تیم Electra – اعلام کرده است که توسعه Sileo "تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است".

در ارسال اطلاعیه خود ، CoolStar می گوید که هیچ یک از دیگر توسعه دهندگان Sileo سهم زیادی در این زمینه نداشته اند. توسعه مدیر بسته و سلامت روانی وی عوارض زیادی را در پی داشته است و ادامه روند توسعه Sileo را دشوار می کند. وی همچنین ابراز نارضایتی خود را نسبت به اینکه سایر توسعه دهندگان مشهور جامعه در زندان فرار از زندان احساس می کنند Sileo چگونه یکبار مصرف است ، می باشد.

در حال حاضر ، توسعه Sileo در حال حاضر متوقف شده است و احتمال آن وجود دارد که فقط "در آینده ای دور" از سر گرفته شود. با استفاده از فرار از زندان Sileo با Electra یا Chimera ، نیازی نیست که نگران چیزی باشید. پیامدهای عدم موفقیت مدیر بسته در صورت وجود ابزارهای جدیدتر برای فرار از زندان باعث ایجاد نگرانی می شود.

توقف توسعه Sileo در حالی صورت می گیرد که جامعه فرار از زندان فرار از انتظار برای راه حل فرار از زندان دائمی برای آیفون 5s. به آیفون X مبتنی بر checkm8 ، یک بهره برداری غیرقابل تماشا. بدون توسعه فعال ، مشخص نیست که Sileo با هر راه حل دیگری برای فرار از زندان کار خواهد کرد یا نه. مدیر بسته تاکنون فقط از ابزارهای فرار از زندان از تیم Electra پشتیبانی کرده بود. به نظر می رسد که جامعه مجبور خواهد شد بار دیگر به Cydia اعتماد کند – مدیر بسته ای که دیگر نیز به طور جدی توسعه نمی یابد.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->