فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Install iOS 13 iPhone

خرید اشتراک kerio

مدیریت تهاجمی RAM در iOS 13.2 چند وظیفه Breaks

 نصب iOS 13 iPhone

به روزرسانی iOS 13.2 و iPadOS 13.2 را ارسال کنید ، تعدادی از دارندگان آیفون و آی پد از عملکرد ضعیف چند وظیفه در دستگاه خود شکایت دارند. کاربران گزارش می دهند که وقتی یکی از برنامه های دیگر به آنها تغییر می کند ، برنامه هایی مانند Safari ، YouTube ، Twitter ، برنامه Mail و غیره مجدداً بازگشایی می شوند.

این باعث می شود کاربران هنگام تماشای یک ویدیوی YouTube ، پیش نویس یک ایمیل ، پیشرفت خود را از دست دهند. آنها می نویسند ، و صفری بارگیری مجدد صفحات را هنگامی که شخصی به آن سوئیچ کرد و در نتیجه منجر به از دست رفتن موقعیت خود در صفحه وب شد. iOS هرگز به دلیل عملکرد چند وظیفه ای شناخته نشده است ، اما این سیستم عامل همیشه حداقل چند برنامه را در پس زمینه نگه داشته است تا از یک تجربه چند وظیفه ای مناسب برخوردار باشد.

شکایاتی از سوی کاربران وجود داشت که iOS 13 نسبت به نسخه های قبلی iOS پرخاشگر است. از نظر مدیریت حافظه پس زمینه. اما با سیستم عامل iOS 13.2 ، به نظر می رسد که اپل همه چیز را به سطح دیگری برده است.

این احتمالاً اشکالی است که اپل به طور تصادفی در iOS معرفی کرده است. 13.2. این شرکت باید هفته آینده به روزرسانی جزئی برای رفع اشکال را ارائه دهد.

اپل با iOS 13 و رفع اشکال نسبتاً ضعیف عمل کرده است. این شرکت تقریباً هر هفته از انتشار اولیه خود در حال ساخت نسخه جدید iOS 13 است. اولین ساخت عمومی iOS 13 فوق العاده با اشکال بود و باعث شد اپل چند روز زودتر از زمان بندی شده iOS 13.1 را منتشر کند. پس از آن ، این شرکت قبل از انتشار iOS 13.2 در اوایل این هفته ، چندین نسخه جدید جزئی را با برخی از ویژگی ها و پیشرفتهای جدید حل کرد.

[Via MacRumors]

<! – آیا این پست را دوست دارید؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->