فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

فروشگاه های اپل در چین طبق برنامه ریزی در تاریخ 10 فوریه با توجه به نگرانی های کروناویروس بازگشایی نخواهند شد

خرید اشتراک kerio

فروشگاه های اپل در چین طبق برنامه ریزی در تاریخ 10 فوریه با توجه به نگرانی های کروناویروس بازگشایی نخواهند شد

اپل در اوایل فوریه همه دفاتر شرکت ها ، فروشگاه ها و مراکز تماس با خود را در چین به دلیل شیوع کروناویروس که در ووهان سرچشمه گرفته بود ، تعطیل کرد ، و در آن زمان انتظار می رفت که این تعطیلی تا 9 فوریه ادامه داشته باشد.

رئیس مردم اپل ، دیردر اوبراین ، صبح امروز ایمیلی را از طریق MacGeneration برای کارمندان اپل ارسال کرد زیرا برخی آماده می شوند تا به کار خود برگردند و برخی دیگر وقتی می توانند صبر کنند. برگشت.


طبق گفته اوبراین ، اپل در تلاش است تا هفته آینده دفاتر شرکت ها و مراکز تماس اپل را بازگشایی کند ، و "به طور جدی" کار می کند تا فروشگاه هایی را که در هفته آینده مشخص خواهد شد ، بازگشایی کند. پروتکل های بهداشتی ، محدودیت های محلی در فضای عمومی و نظافت اضافی در تصمیم اپل مبنی بر تأخیر در بازگشایی فروشگاه واقع شده است. نامه کامل اوبراین به کارمندان در زیر آمده است.

تیم ، من می خواهم از همه شما برای مراقبت ، انعطاف پذیری و روحی که در طی چند هفته گذشته نشان داده اید تشکر کنم. در سرتاسر جهان ، تمام خانواده اپل متعهد هستند که در مراقبت از سلامتی خود و بازگشت به زندگی روزمره ، به همکاران ، جوامع ، تأمین کنندگان ، شرکا و مشتریان در چین کمک کنند. حمایت اپل از پاسخ کروناویروس جهانی گسترده و مداوم است ، از جمله کمک مالی ما به تلاش های بهداشت عمومی.

از آخرین یادداشت من ، ما با متخصصان بهداشت عمومی ، مقامات دولتی و تیم ها و رهبران ما در چین مشورت دائم بوده ایم. با توجه به این گفتگوها ، می خواهم اطلاعات جدیدی را در مورد محل های کار اپل به اشتراک بگذارم.

ما در تلاش هستیم تا هفته آینده دفاتر شرکت ها و مراکز تماس با اپل را در چین بازگشایی کنیم. ما می دانیم که حرکت شخصی و محدودیت های مسافرتی در حال انجام است و مدارس در بسیاری از مکان ها بسته هستند ، و مدیران برای ارائه پشتیبانی بیشتر با تیم های خود همکاری می کنند. به زودی با کسب اطلاعات بیشتر ارتباط پیگیری دریافت خواهید کرد.

فروشگاه های خرده فروشی اپل به طور فعال در حال کار برای بازگشایی مجدد در تاریخی هستند که هفته آینده مشخص خواهد شد. تمیز کردن اضافی ، پروتکل های بهداشتی و محدودیت های محلی در اطراف اماکن عمومی باعث این تصمیم می شود. تیم های خرده فروشی در تاریخ افتتاح فروشگاه خود و سایر اقدامات حمایتی که انجام می دهیم از مدیران خود به روز خواهند شد.

رهبران مشاغل شخصی به زودی با کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار شما ، به شما اطلاع می دهند. علاوه بر مدیر شما ، شریک تجاری افراد و پشتیبانی مردم منبع شما برای هرگونه سؤالی است که ممکن است شما داشته باشید. برای به روز ماندن در تلاش های اپل ، لطفاً صفحه اختصاصی کوروی ویروس را که در سایت مردم ایجاد کرده ایم ، بررسی کنید.

از آنجا که ما با هم کار می کنیم تا به تدریج کار را طی چند هفته دیگر از سر بگیریم ، رفاه شما اولویت اول ما است. ما بسیار سپاسگزاریم از همه بخاطر روبرو شدن با این دوره چالش برانگیز با نهایت همدلی و تفاهم.

اپل قصد دارد به روزهای تازه شروع به کار فروشگاه ها را به روز رسانی کند زیرا مکان های خرده فروشی در هفته های آینده دوباره افتتاح می شوند ، اما همچنان نامشخص است. هنگامی که اولین فروشگاه ها به حالت در حال برگشت هستند.

coronavirus توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان اورژانس جهانی بهداشت اعلام شده است. بیش از 31000 نفر به ویروس آلوده شده اند ، در وهله اول در چین ، و باعث بیش از 600 نفر کشته شده است.

برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس ، چین ممنوعیت مسافرت را آغاز کرده و بسیاری از مشاغل در چین اقدامات احتیاطی را انجام می دهند. بسیاری از شرکای تولیدی اپل در کشور چین هستند و در حال آماده سازی کارمندان برای بازگشت به محل کار پس از تعطیلات سال نو چینی هستند اما پیش بینی می شود تولید به وسیله دستگاه ها و قطعات اپل به دلیل ممنوعیت سفر و رویه های قرنطینه کند باشد ، که این امر می تواند تأثیرات اپل را تحت تأثیر قرار دهد. محصولات.

.