فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

فرار از زندان TV Checkra1n اکنون برای اپل تی وی (نسل 4) موجود است

بخش عمده ای از اخبار این هفته گذشته همه چیز در مورد فرار از زندان فرار از زندان newfangled برای برخی از دستگاه های iOS تحت تأثیر بهره برداری checkm8 bootrom بوده است ، اما آیا کسی در مورد پیشرفت پشتیبانی از Apple TV تعجب کرده است؟ اگر به آن سؤال "بله" پاسخ دادید ، دیگر تعجب نکنید.

اکنون به نظر می رسد که چنگال رسمی ابزار جیلبریک checkra1n با نام checkra1n TV نرم شد و به عنوان یک بتا عمومی در وب سایت رسمی تیم checkra1n چهارشنبه شب منتشر شد. این خبر نخستین بار توسط مدیر تلویزیون فرار از زندان اپل تلویزیون nitoTV در توییتر به اشتراک گذاشته شد:

] ]

به دنبال پیوند به وب سایت رسمی تیم checkra1n ، ما یک سایت موقت پیدا می کنیم که بسیار شبیه این است:

زیبا نیست ، اما یک سایت کاربردی است و هدف آن را تا زمانی که تیم checkra1n صفحه رسمی را به روز می کند تا منعکس کننده ابزار جدید جیلبریک tv-esque باشد ، خدمت می کند.

مشاهده جالب این است که checkra1n TV با نسخه 0.9.3.2 روانه بازار می شود که مطابق با نسخه نسخه جدیدترین نسخه بتا checkra1n برای دستگاه های iOS است. ما انتظار داریم که نسخه های بین این دو چنگال با هم هماهنگ بمانند زیرا تیم checkra1n به روزرسانی های ضروری را فشار می دهد.

از آنچه می توانیم جمع آوری کنیم ، فرار از زندان checkra1n فقط از اپل تی وی پشتیبانی می کند (نسل 4 [). در زمان این نوشتن کسانی که دارای تلویزیون های 4K اپل هستند باید کمی بیشتر صبر کنند تا بتوانند حالت DFU را بدست آورند ، شاهدی که احتمالاً به یک کابل سفارشی برای دسترسی به اتصال رعد و برق پنهان نیاز دارد.

یک نکته مهم که توسط nitoTV به اشتراک گذاشته شده است این است که برخی موارد وجود دارد. هنوز هم باید به روز شوید تا به درستی در tvOS 13.x کار کنید. علاوه بر این ، nitoTV توصیه می کند که افرادی که دارای فرار از زندان هستند ، در حال حاضر در نسخه نرم افزار مورد نظر خود باقی بمانند. اگر همیشه بخواهید از یک زندان فرار از زندان دیگر به checkra1n tv بروید ، می خواهید rootFS را برای اطمینان از یک انتقال صاف بازیابی کنید.

Apple TV (نسل 4) در حال حاضر با قیمت 149 دلار در آمازون درصورتی که مالک آن نیستید در دسترس است. در نظرات بحث کنید.