فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

طبق گزارش چینی ، AirPods Pro از ویژگی های جدید رنگی ، از جمله سبز سیاه و نیمه شب برخوردار است

خرید اشتراک kerio

طبق گزارش چینی ، AirPods Pro از ویژگی های جدید رنگی ، از جمله سبز سیاه و نیمه شب برخوردار است

مطابق با گزارش چینی زبان از اخبار روزانه اقتصادی ، "AirPods Pro" به هشت رنگ خواهد رسید ، از جمله سفید ، سیاه و یک Midnight Green جدید برای مطابقت با مدل های iPhone 11 Pro. .

مفهوم AirPods Pro از طریق Jablíčkář.cz


ترجمه دستگاه از گوگل برای کشف آن آسان نیست ، بنابراین منبع اطلاعات نامشخص است. مطمئناً هشت رنگ بسیار زیاد خواهد بود ، اگرچه با توجه به اینكه اپل در طی سالها هدفون Beats مانند Solo3 را با بیش از ده رنگ در دسترس قرار داده است ، جای سوال ندارد.

در این گزارش همچنین شایعاتی مبنی بر عدم پشتیبانی AirPods Pro در برابر سر و صدای فعال و مقاومت در برابر آب وجود دارد. ماه گذشته ، در سیستم فایلهای بتا iOS 13.2 ، MacRumors نمادی را کشف کرد که AirPod های داخل گوش را هرگز ندیده ، با نکات گوش لاستیکی به تصویر می کشد که احتمالاً به جلوگیری از سر و صدای محیط کمک می کند.

اپل قصد دارد با توجه به اخبار روزانه اقتصادی ، AirPods Pro را به موقع برای فصل خرید تعطیلات امسال منتشر کند ، با این گزارش ادعا می کند که این هدفون می تواند از اوایل هفته آینده رونمایی شود.

این اولین بار نیست که اخبار روزانه اقتصادی گزارش کرده است که اپل قصد دارد AirPod های جدید را با رنگ سیاه منتشر کند ، زیرا این انتشار همان ادعا را در ماه فوریه انجام داده است. یک ماه بعد ، اپل AirPods نسل دوم را با پشتیبانی Hey Siri ، تا 50 درصد زمان مکالمه بیشتر و یک مورد شارژ بی سیم اختیاری منتشر کرد ، اما رنگ سیاه جایی به چشم نمی خورد.

با این حال ، شایان ذکر است که مارک گورمن بلومبرگ گفت اپل در اصل برنامه ریزی کرده است برای تولید نسل دوم AirPods در سال 2018 ، اما آنها به تعویق افتاد ، بنابراین ممکن است رنگ سیاه همیشه در نظر گرفته شده برای این AirPod های نسل سوم با قطع سر و صدا و مقاومت در برابر آب است.

وبلاگ هندی MySmartPrice همچنین گفت AirPods سیاه در ماه فوریه در کارها بود ، ادعا می کند که آنها یک مات با قابلیت بهبود یافته را دارند. همراه با گزارش هفته گذشته اخبار اقتصادی روزانه که ادعا می کند AirPods Pro از یک طراحی فلزی جدید استفاده خواهد کرد ، شاید این هدفون و کیف شارژ آنها شبیه به شیشه پشتی مدل های آیفون 11 پرو باشد ، با رنگ های مطابقت کامل. .

عکس ها ، ضربات ناگهانی و لوازم جانبی به بیرون درز نشان داده شده است که مورد شارژ AirPods Pro گسترده تر برای جای دادن نکات گوش است.با توجه به هدفون های بالاتر ، AirPods Pro احتمالاً صدا را بهبود می بخشد. گزارش هفته گذشته اخبار اقتصادی روزانه همچنین ادعا کرده است که AirPods Pro دارای چندین حالت گوش دادن خواهد بود ، نشان می دهد که آنها می توانند همان ویژگی شفافیت را با Beats Solo Pro جدید داشته باشند ، که میکروفون های خارجی را روشن می کند تا مشتری بتواند آن را بشنود. بدون سر و صدا پخش موسیقی بدون صدا

با کمال تعجب ، AirPod های رده بالاتر احتمالاً برچسب قیمت بالاتری نسبت به AirPods فعلی دارند. اخبار اقتصادی روزانه تخمین می زند که قیمت ممکن است در حدود 259 دلار شروع شود ، که 100 دلار بیشتر از AirPod های فعلی با یک مورد شارژ سیمی است. با این حال ، گزارش های زنجیره تامین معمولاً در مورد قیمت گذاری حدس می زنند.

اپل به طور معمول از محصولات دوباره طراحی شده در هنگام کلید واژه های خود رونمایی می کند ، اما یک رویداد اکتبر امسال بعید به نظر می رسد ، بنابراین امکاناتی شامل اپل است که AirPods Pro را با انتشار مطبوعاتی اعلام می کند ، میزبان یک رویداد بی سابقه ای در ماه نوامبر است یا در انتظار مارس معمولی آنها است. رویداد سال آینده.

.