فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

صفری از کلیدهای امنیتی NFC ، USB و Lightning FIDO2 در iOS 13.3 پشتیبانی می کند

خرید اشتراک kerio

صفری از کلیدهای امنیتی NFC ، USB و Lightning FIDO2 در iOS 13.3 پشتیبانی می کند

به روزرسانی iOS 13.3 که هم اکنون در دسترس توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان بتا عمومی است ، دارای ویژگی جدید Safari است که از کلیدهای امنیتی سازگار با NFC ، USB و Lightning FIDO2 پشتیبانی می کند.

این گزینه در در اولین بتا iOS 13.3 فعال شد ، اما در بتا توسعه دهنده دوم ، اپل جزئیات مربوط به آن را در یادداشت های نسخه اضافه کرده است.

اکنون از کلیدهای امنیتی سازگار با NFC ، USB و Lightning FIDO2 در Safari ، SFSafariViewController و ASWebAuthenticationSession با استفاده از استاندارد WebAuthn ، در دستگاههایی با قابلیت های سخت افزاری لازم پشتیبانی می کند.

با بروزرسانی iOS 13.3 ، Safari از امنیت جسمی پشتیبانی می کند. کلیدهایی مانند YubiKey مجهز به رعد و برق ، که می تواند برای تأیید اعتبار بیشتر از دو عامل استفاده شود.

Yubico YubiKey 5Ci را در ماه آگوست اعلام کرد ، اما در زمان راه اندازی ، از این نظر مفید بود ، زیرا با Safari ، Chrome یا سایر مرورگرهای اصلی کار نمی کند ، اگرچه با برنامه هایی مانند 1Password سازگار است.

با پشتیبانی سافاری ، YubiKey 5Ci ابزاری مناسب و قانونی است که می تواند راحت تر از تأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر نرم افزار باشد زیرا نیازی به وارد کردن کد امنیتی نیست – شما به سادگی آن را به آیفون یا مک وصل می کنید ( یک اتصال USB-C نیز وجود دارد). پشتیبانی از کلیدهای امنیتی USB سازگار با FIDO2 با استفاده از WebAuthn پیش از این در macOS به Safari 13 اضافه شده بود.

کلیدهای امنیتی NFC ، USB و Lightning مبتنی بر رعد و برق نیز با Safari به دنبال به روزرسانی iOS 13.3 iOS کار خواهند کرد. هنوز هیچ سخنی درباره انتشار iOS 13.3 وجود ندارد ، اما ممکن است بعضی اوقات در ماه دسامبر بعد از چند هفته آزمایش بتا مشاهده کنیم.

.