فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

شما خیلی دیر نیستید ، این معاملات را هنوز هم در قیمت جمعه سیاه [Deals Hub]

خرید اشتراک kerio

شما خیلی دیر نیستید ، این معاملات را هنوز هم در قیمت جمعه سیاه [Deals Hub]

از هواپیماهای بدون سرنشین گرفته تا برنامه های نوآورانه ، این معاملات اولیه جمعه سیاه مطمئناً اعضای آن را که برای خرید لیست اعضای تیزهوشان سخت خریداری می کنید ، پوشش می دهد!

iPM بارگیری شارژ بی سیم اپل ساعت ، آیفون و AirPod 3 در 1

آیا یک عاشق اپل در لیست شما قرار دارد؟ شارژ بی سیم Apple Watch ، iPhone & AirPods iP-3 در 1 iPod ایستاده شارژر است که با استفاده از استاندارد بی سیم Qi ، اپل واچ ، آیفون و AirPod را بی سیم می کند. و آنها می توانند با توجه به محافظت در برابر شارژ اتوماتیک در ایمن بودن دستگاه ها و باتری های خود ایمن باشند.

اکنون بخرید: 36 دلار (مبلغ 119.99 دلار) را با کد تبلیغاتی: BFSAVE20

Aura Meditation App Premium اشتراک های

فصل تعطیلات است. استرس زا ، چرا استرس خود را با مدیتیشن راحت نمی کنید؟ چه هدیه صلح را به خودتان یا چه کسی دیگری هدیه می دهید ، برنامه مراقبه اورا هر روز با 3 ، 7 یا 10 دقیقه جلسات مراقبه هدایت در رفع استرس و اضطراب کمک می کند. این برنامه مراقبه برتر به شما امکان می دهد حال و هوای خود را بهبود ببخشید و در هنگام بهبود نفس گیر خود را بهبود ببخشید.

اکنون بخرید: 48 دلار (مبلغ 499 دلار) را با کد تبلیغی: BFSAVE40

ZeroLemon ToughJuice 30،000mAh 5-Port Power Bank [19659009] قدرت در حال حرکت ، بهترین حضور فعلی برای زندگی در زندگی شماست. به آنها ZeroLemon Tough Juicy 30،000mAh 5-Port Power Bank که 10 بار شارژ می شود ، یک مک بوک جدید را به طور کامل شارژ کنید و با شارژ سریع QC 2.0 به همه آنها قدرت دهید.

هم اکنون بخرید: 43.19 دلار (مبلغ 129.99 دلار) با تبلیغ کد: BFSAVE20

نهایی امور مالی ساده شده: 1 سال اشتراک

پول در طول فصل تعطیلات تنگ است ، بنابراین چرا در چیزی سرمایه گذاری نکنید که باعث پس انداز مالی شما شود. این برنامه بینش و تجزیه و تحلیل های متخصص از تحلیلگران سابق گلدمن ساکس ، بلومبرگ و وفاداری را به شما می دهد ، و در مورد دنیای امور مالی با محتوای بدون ژارگون در بیش از 60 موضوع مختلف به شما آموزش می دهد.

اکنون بخرید: 21.59 دلار (مبلغ 59.99 دلار) را با کد تبلیغاتی بخرید: BFSAVE40

Jamstik 7 Guitar Trainer

برای ستاره راک بعدی در لیست شما؟ مربی گیتار Jamstik 7 به آنها اجازه می دهد تا با یک گیتار هوشمند MIDI با اندازه سفر ، گیتار را تمرین کنند. این دوربین حتی دارای یک PCB لمسی خازنی است که در زیر میز عقب قرار دارد و موقعیت انگشت آنها را در زمان واقعی شناسایی می کند که امکان نمایش بازی های ظریف تری را فراهم می کند.

اینک بخرید: 144.00 $ (مبدا 199.99 $) با کد تبلیغاتی: BFSAVE20

uTalk آموزش زبان: طول عمر اشتراک

uTalk هدیه یادگیری را به هر کسی که در لیست شماست می دهد. این برنامه محلی سازی شده به شما امکان می دهد تا هر زمان که بخواهید ، از هر دستگاه بیش از 140 زبان را یاد بگیرید. 30 میلیون کاربر در حال حاضر از این ابزار زبان مفید استفاده می کنند ، که به صورت آفلاین نیز کار می کند ، بنابراین می توانید از آن استفاده کنید.

اکنون بخرید: 12.00 دلار (مبلغ 84.99 دلار) با کد تبلیغی: BFSAVE40

Force Flyers Card Drone با دوربین Hi-Res Wi-Fi FPV

گال یا دوست پسر اسباب بازی در لیست شما این هواپیمای بدون سرنشین با کاربرد آسان را دوست خواهد داشت. هواپیماهای بدون سرنشین Force Flyers Card به آنها امکان می دهد لحظه های صحیح را ضبط کنند بدون اینکه حتی با نگه داشتن دوربین با دنبال کردن هر کسی یا هر چیزی که با شناسایی بصری استفاده شده انتخاب کنند. این زمان واقعی تا 12 دقیقه ضبط می شود ، و دوباره شارژ می شود و در حدود 60 سال دیگر آماده بازگشت است.

اکنون بخرید: $ 40.00 (مبلغ 69.99 دلار) با کد تبلیغی: BFSAVE20

ThunderDrive Cloud Storage: Lifetime اشتراک [19659006] ذخیره سازی ابر هدیه ای مناسب برای عکاس تلفن هوشمند آماتور در لیست شما است. برای کسانی که داده های زیادی در تلفن های خود دارند ، ThunderDrive Cloud Storage به آنها امکان دسترسی به 2 ترابایت فضای ذخیره شده را با رمزگذاری AES 256 بیتی فراهم می کند که 6 برابر سریعتر از حافظه آمازون حرکت می کند.

هم اکنون بخرید: 23،40 دلار (مبلغ 1200 دلار) با کد تبلیغی: BFSAVE20

قیمت ها قابل تغییر است.

<! – این پست را می پسندید؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->