فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iPhone and Apple Watch

خرید اشتراک kerio

شما باید این معاملات آیفون و اپل واچ سری 4 را ببینید

 iPhone و Apple Watch

گوشی های جدید ، آیفون 11 و اپل واچ سری 5 اپل ممکن است یک دسته کوچک موسیقی جاز عالی را ایجاد کنند. با این حال ، همه نمی توانند از پس آن برآیند. و اگر یکی از آنها هستید ، نگران نباشید ، زیرا معاملات امروز اپل شما را تحت پوشش قرار داده است.

Woot با شروع آیفون ها ، کمپین آیفون Blowout در ماه ژانویه را آغاز کرده است ، جایی که ، خرده فروش در حال ارائه گوشی های جدید اپل در قیمت های هیجان انگیز این فروش دارای هر تلفنی است که غول فناوری مبتنی بر Cupertino بین پاییز سال 2016 و پاییز سال 2018 منتشر کرده است.

ارزانترین گوشی آیفون 7 32 گیگابایتی است که فقط 139 دلار قیمت دارد. و اگر ظرفیت ذخیره سازی 32 گیگابایتی برای شما کافی نیست ، می توانید برای نسخه 128 گیگابایتی بروید ، و با داشتن برچسب قیمت 159 دلار ، فقط 20 دلار قیمت دارد. اگر فکر می کنید اکنون آیفون 7 خیلی قدیمی است ، می توانید سری آیفون 8 را بگیرید که از 244 دلار شروع می شود. این همه چیز نیست ، شما می توانید تمام راه را برای iPhone XS Max انتخاب کنید ، که از 549 دلار شروع می شود.

با آمدن به اپل واچ ، B&H Nike + Series 4 را فقط با 299 دلار ارائه می دهد ، با قیمت خرده فروشی آن در 379 دلار مخالفت کرد. در فروشگاه های دیگر مانند BestBuy. این $ 80 تخت است. مطمئناً شما می توانید نسخه قدیمی Apple Watch را با قیمتی بسیار کمتر در بازار دریافت کنید ، اما در این صورت شما از ویژگی های سری 4 در مقایسه با نسخه های قبلی خود غافل می شوید.

Our Take

یک گوشی جدید اندرویدی برای قیمت آیفون مرمت شده 7. با این حال ، از نظر ویژگی ها ، عملکرد ، کیفیت دوربین و تجربه نرم افزار ، دیگر به اپل نزدیک نخواهد بود. مطمئناً ، گوشی اپل مرمت شده ممکن است خراش و خندقی روی آن داشته باشد ، اما شما به هر حال قصد استفاده از آن را با یک مورد دارید ، پس چرا باید مراقبت کنید؟

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->