فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

شرکت اپل چالش کارکنان حلقه های خود را ببندید به دلیل بسته شدن کورون ویروس و فروشگاه

خرید اشتراک kerio

شرکت اپل چالش کارکنان حلقه های خود را ببندید به دلیل بسته شدن کورون ویروس و فروشگاه

هر ساله در ماه فوریه ، اپل میزبان یک چالش تناسب اندام گسترده برای همه کارمندان خود در دفاتر شرکت ها و خرده فروشی های خود در سراسر جهان است.

کارمندان وظیفه دارند هر سه حلقه فعالیت Apple Watch خود را هر روز در طول ماه ببندند ، و کسانی که موفق هستند ، پاداش می گیرند.


چالش اپل در سال 2020 ، که در ماه فوریه است زیرا ماه فوریه ماه قلب است ، به دلیل شیوع coronavirus در چین و تعطیلی فروشگاه های بعدی اپل به تأخیر افتاده است. در این زمان ، اپل در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس که اکنون به عنوان اورژانس جهانی بهداشت اعلام شده است ، تمام فروشگاه ها ، دفاتر شرکت ها و مراکز تماس در چین را بسته است.

اپل در اوایل این هفته ایمیل زیر را برای کارمندان ارسال کرده و به آنها می گوید تاخیر راجع به آنها اطلاع دهید:

Close Your Rings Challenge یکی از آن فرصت های نادر برای جمع آوری اعضای تیم و همکارانش از سراسر جهان با یک مشترک است. هدف این است که حلقه های ما را ببندیم ، امتیاز کسب کنیم و از آن لذت ببریم. در حال حاضر با بسته شدن تعدادی از دفاتر و فروشگاه های ما در چین و برخی از اعضای تیم ما قادر به شرکت نیستند ، تصمیم گرفتیم تا سال 2020 Close Your Rings Challenge را به تعویق بیندازیم. در این زمان ، چالش ما از برنامه Challenges حذف می شود.

ما به محض تاریخ جدید ، همه را به روز می کنیم تا همه بتوانیم در بستن حلقه های خود تمرکز کنیم!

قرار است مکان های خرده فروشی و شرکت های اپل در چین در تاریخ 9 فوریه بازگشایی شود ، بنابراین این چالش می تواند باشد. حدوداً در آن زمان دوباره احیا شد ، اگرچه ممکن است اپل صبر کند حتی بیشتر منتظر بماند زیرا بعید است نگرانی در مورد ویروس تا آن زمان کاهش یابد.

چالش 2020 پاداش کارمندان را که آن را تکمیل می کنند با یک تی شرت که می گوید "2020" را در یک قلم فعالیت حلقه فعالیت "پاداش می دهد"

.