فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iPhone 11 Pro Deep Fusion Tested

خرید اشتراک kerio

سنسور ToF برای آیفون 12 Pro Lineup منحصر به فرد خواهد بود


 iPhone 11 Pro Deep Fusion Tested

اپل شایعه شده است که شامل یک سنسور دوربین ToF در آن است قرار است آیفون 12 در اواخر سال جاری راه اندازی شود. گزارش جدیدی از 9to5Mac اکنون حاکی از آن است که شرکت قصد دارد سنسور ToF را فقط در ترکیب آیفون 12 پرو شامل کند.

این گزارش براساس کدی است که در ساخت داخلی iOS 14 قرار دارد. اشاره به آیفون های 2020 که دارای نام رمزگذاری شده "d5x" هستند ، از آنجا که در آیفون 11 نام رمزگذاری شده "d4x" را داشت ، منطقی خواهد بود. از بین تمام مدلهای ذکر شده ، تنها دو مورد از آنها دارای سنسور ToF هستند که احتمالاً آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس به آنها اشاره دارد. این بدان معنی است که این تلفن ها دارای سیستم چهار دوربین هستند که جدا از سنسور ToF شامل یک تیرانداز اولیه ، یک سنسور تله فوتو و یک تیرانداز با زاویه فوق العاده گسترده نیز خواهد بود.

مانند سیستم دوربین TrueDepth که برای Face ID استفاده می شود. در آیفون ها ، سنسور ToF همچنین دارای سنسور IR است که به آن امکان تولید مدل های سه بعدی از موضوع را در مقابل آنها می دهد. در حالی که ما چند گوشی هوشمند اندرویدی را با حسگر ToF به بازار عرضه کرده ایم ، هیچکدام از آنها به خوبی استفاده نشده اند و یا یک تجربه AR منحصر به فرد را ارائه نمی دهند. اپل در برنامه Measure از سنسور ToF در آیفون 12 پرو استفاده خواهد کرد تا امکان اندازه گیری دقیق تر فاصله و سایر محاسبات را فراهم کند.

اپل می تواند از سنسور ToF در ترکیب آیفون 12 پرو استفاده کند تا ویژگی های جدید AR را ارائه دهد. و تجربیات گزارش قبلی حاکی از آن بود که این شرکت در حال کار بر روی یک برنامه جدید AR است که با iOS 14 همراه خواهد بود. به نظر می رسد که امسال اپل به دنبال این است که AR را به شکلی بزرگ با ترکیب آیفون و آیپد پرو خود به بازار عرضه کند. شایعه است که این شرکت دارای سنسور ToF در ترکیب iPad iPad Pro 2020 خود نیز باشد.

[Via 9to5Mac]

<! – آیا این پست را دوست دارید؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->