فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

سنسور سه بعدی جدید که در سال 2020 به iPad ، iPhone می آید. اولین دستگاه AR / VR ممکن است در سال 2021 راه اندازی شود

با بسیاری از محصولات متفاوت ، شنیدن اینکه اپل قصد دارد یک ویژگی جدید را در یک معرفی کند ، و سپس آن را در آینده به سایر محصولات در آینده گسترش دهد ، خیلی شوکه کننده نیست.

اپل واچ به آیفون ، هنگامی که اپل فشار نمایشگر OLED خود را با پوشیدنی های کوچکتر شروع کرده و در نهایت آن را به صفح smartphone تلفن های هوشمند منتقل می کند. و در حالی که ARKit آشکارا به اپل اجازه داده است تا کمی در بازار واقعیت افزوده (AR) بازی کند ، جاه طلبی های این شرکت بسیار بیشتر است. در نتیجه ، iPad و iPhone ممکن است در آینده جدیدی از این فناوری به عنوان سنگ بنایی برای اپل به وجود آورد.

Bloomberg این گزارش را امروز شنبه منتشر کرده است که قصد دارد حتی بیشتر به برنامه های اپل بپردازد. برای AR و واقعیت مجازی (VR). طبق این گزارش ، اپل در نظر دارد یک سنسور سه بعدی جدید را در iPad و iPhone در سال 2020 معرفی کند که اساساً این ساختار برای همه برنامه های آینده AR / VR آینده اپل خواهد بود.

گفته می شود iPad با سنسور سه بعدی جدید در نیمه اول سال 2020 راه اندازی می شود ، در حالی که آیفون مجهز به همان سنسور است که در تابستان بعد از تابش نور می یابد. و iPad در خانواده iPad Pro قرار خواهد گرفت ، که نباید برای چیزی شبیه به این تعجب آور باشد.

یک نسخه جدید iiPad Pro برای انتشار در اوایل نیمه اول سال 2020 یک ماژول جدید با دو سنسور دوربین ارائه می دهد ، از سیستم موجود در مدل فعلی و یک سوراخ کوچک برای سیستم 3 بعدی که به افراد اجازه می دهد بازسازی های سه بعدی اتاق ها ، اشیاء و افراد را ایجاد کنند. غول فناوری Cupertino ، واقع در کالیفرنیا ، همچنین قصد دارد سنسور را به آیفون های جدید رده بالا بعدا در سال 2020 به همراه قابلیت های شبکه 5G اضافه کند ، گفت: افرادی که خواستند درمورد محصولات ناخواسته مشخص نشوند ، شناسایی نمی شوند.

اظهار داشت که اپل "طیف وسیعی از دستگاههای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی" را دارد ، که همه اینها براساس این سنسور سه بعدی ساخته شده اند. بنابراین چه موقع گزارش می گوید که یک هدفون جدید AR / VR یا عینک ممکن است نور روز را ببیند؟ خوب ، این یک گزارش از اوایل امروز توسط را تأیید می کند که اطلاعات را بیان می کند که اولین هدست AR اپل در سال 2022 راه اندازی می شود ، اما سپس می افزاید: اپل می تواند محصول را در سال 2021 عرضه کند:

در سال 2021 یا در سال 2022 ، اپل قصد دارد یک هدست ترکیبی VR و AR را با محوریت بازی ، تماشای فیلم و جلسات مجازی منتشر کند. یکی از افرادی که با این برنامه ها آشنا است ، این شرکت قصد دارد تا یک جفت سبک عینک AR را از اوایل سال 2023 دور کند. این فرد می افزاید که در ابتدا اپل قصد داشت این فناوری را برای هدست اولیه خود در سال 2019 آماده کند تا در سال 2020 عرضه شود ، اما اخیراً تصمیم گرفته است این عقب را عقب بکشد. این اطلاعات قبلاً گزارش کرده بودند که اپل به کارمندان گفته است که قصد دارد اولین هدست خود را تا سال 2022 و عینک یک سال بعد راه اندازی کند.

شایان ذکر است که گزارش قبلی از امروز براساس اطلاعات جمع آوری شده از منبعی بود که اپل میزبان خصوصی بود. ملاقات با حداقل 1000 نفر از کارکنان شرکت کننده برای بحث در مورد برنامه های AR اپل. در آن گزارش بیان شده است که اپل قصد دارد در سال 2022 هدست AR خود را راه اندازی کند و سپس عینک براق تر و AR براق تری را در سال 2023 به نمایش بگذارد.

در مورد سنسور سه بعدی جدید ، این گزارش بیان می کند که نسخه پیشرفته تری از Face ID است. سنسور جالب است بدانید ، سیستم عامل سفارشی "rOS" که در گذشته در مورد این هدفون / شیشه های AR / VR محصول شایعه شده بود ، در این گزارش نیز وجود دارد ، با مهندسین کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که این دستگاه با دستگاه های iOS موجود کار می کند.

بسیار جالب است ، به خصوص هنگامی که می خواهیم سالی را برای یک تاریخ شروع به خراب کردن کنید. مطمئناً به نظر می رسد که این یک مرکز مهم برای اپل است ، و ما ممکن است به اندازه کافی خوش شانس بشویم که ثمره کار این شرکت را از اوایل سال 2021 مشاهده کنیم. یا شاید سال 2022.