فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

سنسور جدید AR به مدلهای iPad Pro و iPhone iPad 2020 ، هدست AR / VR به زودی 2021

خرید اشتراک kerio

سنسور جدید AR به مدلهای iPad Pro و iPhone iPad 2020 ، هدست AR / VR به زودی 2021

به دنبال گزارشی از اطلاعات صبح امروز خلاصه جلسه اخیر داخلی اپل که منجر به انتشار هدست های واقعیت افزوده اپل برای بازه زمانی 2022 تا 2322 به جای پنجره تهاجمی تر سال 2020 که قبلاً شایعه شده بود بود. ، مارک گورمن بلومبرگ اطلاعات اضافی را در نقشه راه شرکت این شرکت به اشتراک گذاشته است که در ابتدا روی iPad و iPhone متمرکز می شوند قبل از رسیدن عینک.

مفهوم "عینک های اپل"

گورمن می گوید اپل در حال کار بر روی "طیف وسیعی از وسایل واقعیت افزوده و واقعیت مجازی" است که بر پایه یک سیستم سنسور سه بعدی جدید کار می کند ، که برای اولین بار در iPad جدید نصب خواهد شد. نیمه اول سال آینده و بعد از آن آیفون های 2020 بعد از آن در سال.

یک نسخه جدید iiPad Pro برای انتشار در اوایل نیمه اول سال 2020 یک ماژول جدید با دو سنسور دوربین ارائه می دهد ، از یک فعلی. مدل و یک سوراخ کوچک برای سیستم 3 بعدی که به افراد اجازه می دهد بازسازی های سه بعدی اتاق ها ، اشیاء و افراد را ایجاد کنند. غول فناوری Cupertino ، مستقر در کالیفرنیا همچنین قصد دارد در اواخر سال 2020 ، به همراه قابلیت های شبکه 5G ، سنسور را به آیفون های جدید رده بالا اضافه کند ،

حرکت فراتر از موجود است. گفته می شود که اپل برای انتشار یک هدفون ترکیبی VR و AR با هدف "بازی ، تماشای ویدیو و جلسات مجازی" ، هدف قرار دادن 2021 یا 2022 را هدف قرار داده است. یک مجموعه سبکتر از لیوان های AR می توانند به محض سال 2023 از آن پیروی کنند.

گفته می شود که سیستم حسگر سه بعدی که در آینده مورد استفاده قرار می گیرد ، نسخه پیشرفته تری از سنسور فعلی Face ID است و تیم های مهندسی اپل در تلاشند تا پیوندهایی را به سیستم عامل جدید "rOS" برای این هدست ها ایجاد کنند. به آنها اجازه دهید با دستگاههای iOS موجود کار کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره پروژه AR / VR اپل ، گزارش کامل را در bloomberg.com بررسی کنید.

.