فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

سرویس تلویزیون پخش + تلویزیون + با "دیکینسون" ، "برای همه بشریت" ، "مشاهده" و موارد دیگر راه اندازی شد

خرید اشتراک kerio

سرویس تلویزیون پخش + تلویزیون + با "دیکینسون" ، "برای همه بشریت" ، "مشاهده" و موارد دیگر راه اندازی شد

اپل تی وی + ، سرویس تلویزیونی جدید پخش کننده اپل ، اکنون در برنامه تلویزیون در iPhone ، iPad ، Apple TV ، Mac و دستگاه هایی مانند تلویزیون های هوشمند ، Roku ، چوب آمازون TV TV و وب در tv.apple در دسترس است. کامبا قیمت 4.99 دلار در ماه برای شش عضو خانواده ، Apple TV + دسترسی نامحدودی به برنامه ها و فیلم های تلویزیونی اصلی ایجاد شده توسط اپل فراهم می کند. اپل همچنین با خرید اخیر (از تاریخ 10 سپتامبر) خرید آیفون ، آی پد ، اپل تی وی ، آی پاد لمسی یا مک ، یک سال خدمات رایگان را در اختیار شما قرار می دهد. اپل دستورالعمل هایی درباره نحوه شروع اشتراک رایگان شما ارسال کرده است:

1. iPhone ، iPad ، iPod touch ، Apple TV 4K یا Apple TV HD یا Mac جدید خود را روشن کنید و با Apple ID خود وارد سیستم شوید.

2. برنامه Apple TV را در اول نوامبر یا بعد از آن باز کنید. اطمینان حاصل کنید که دستگاه واجد شرایط شما آخرین نسخه iOS ، iPadOS ، tvOS یا macOS را اجرا می کند.

3. این پیشنهاد باید بلافاصله پس از راه اندازی برنامه ارائه شود. اگر نه ، در Watch Now حرکت کنید تا ظاهر شود.

4. روی "لذت بردن از 1 سال رایگان" ضربه بزنید. از شما خواسته می شود رمزعبور Apple ID خود را وارد کنید ، اطلاعات صورتحساب خود را تأیید کنید یا یک روش پرداخت معتبر اضافه کنید. هیچ هزینه ای در طول یک سال آزمایشی رایگان دریافت نمی شود.

اپل تی وی + در بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان در زمان راه اندازی موجود است. محتوای Apple TV + به زیر 40 زبان زیرنویس و / یا لقب گرفته شده است ، بعلاوه زیرنویس های بسته و توضیحات صوتی به هشت زبان وجود دارد.برنامه های تلویزیونی که از زمان عرضه در دسترس هستند شامل "دیدن" ، "نمایش صبح" ، "دیکینسون" ، "برای همه انسان ها" ، "کمک کننده ها" ، "اسنوپی در فضا" ، "شبح نویس" و "کتاب کتاب اوپرا وینفری" است. . مستند «ملکه فیل» نیز موجود است.اپل قصد دارد هر ماه نمایش های دیگری را به اپل تی وی + اضافه کند مانند "بنده" ، "حقیقت گفته می شود" و "آمریکای کوچک". لیست کاملی از برنامه های تلویزیونی و فیلم های اپل را می توان در راهنمای ما یافت.محتوای Apple TV + را می توان به صورت آنلاین یا آفلاین مشاهده کرد و هیچ گونه تبلیغی وجود ندارد. امروز اکثر اکران های تلویزیونی امروز با سه قسمت آغاز می شوند و قسمت های اضافی برای پخش هر قسمت از آن پخش می شود.اگر بعد از 10 سپتامبر iPhone ، iPad ، Apple TV ، iPod touch یا Mac را خریداری کرده اید ، می توانید یک سال اشتراک Apple TV + را به صورت رایگان دریافت کنید. با شروع اشتراک ، می توانید در برنامه Apple TV فعال شوید.iOS 12.3 ، tvOS 13.2 و macOS Catalina به ترتیب برای Apple TV + در iPhone / iPad ، Apple TV و Mac ها لازم است ، اما با رفتن به tv.apple.com در Safari ، Chrome ، محتوا را می توان در هر دستگاه مشاهده کرد. ، و Firefox.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Apple TV + ، حتما راهنمای Apple TV + ما را ببینید. در انجمن جدید Apple TV + بحث کنید.

.