فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

سامسونگ مفهوم تلفن هوشمند جدید تاشو را نمایش می دهد

خرید اشتراک kerio

سامسونگ مفهوم تلفن هوشمند جدید تاشو را نمایش می دهد

در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ این هفته ، سامسونگ طراحی مفهومی جدیدی را برای یک تلفن هوشمند تاشو نشان داد ، که می تواند یک فناوری باشد که این شرکت پس از Galaxy Fold روی آن کار می کند.

به جای اینکه از تبلت به اندازه تلفن های هوشمند مانند Galaxy Fold بپیوندید ، طرحی که سامسونگ نشان داد امروز دارای یک دستگاه تلفن هوشمند است که تقریباً مانند تلفن تلنگر تا حدودی برابر است و در اندازه کوچکتر فرو می رود.این دستگاه همچنین به صورت نصف به صورت خمیده شده است كه به یك نیمی از آن می تواند به عنوان غرفه برای نیمه دیگر عمل كند ، با یك فیلم آشپزی به عنوان نمونه ای از مورد استفاده.

سامسونگ می گوید به دنبال راه اندازی Galaxy Fold ، قصد دارد به دنبال "طیف وسیعی از عوامل شکل جدید" در گروه تاشو باشد.

Galaxy Fold سرانجام در ماه سپتامبر ، ماه ها پس از رونمایی از اوایل سال 2019 آغاز شد. سامسونگ در ابتدا قصد داشت این دستگاه را زودتر رونمایی کند ، اما مجبور شد آن را به دلیل مشکلات اساسی که بر دوام و کارایی دستگاه تأثیر می گذارد ، قفل کند.

سامسونگ از آن زمان مشکلات اولیه را برطرف کرده است ، هرچند که به نظر می رسد که هنوز هم Galaxy Fold یک وسیله طاقت فرسا و ارزان قیمت است ، همانطور که در دست ما کشف کردیم ، مستعد آسیب و ظریف است.شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینكه اپل در حال كشف فناوری نمایشگرهای تاشو برای آیفون است ، اما تاكنون ، هیچ مدرک مشخصی ندیده ایم كه اپل در این مقطع زمانی به طور جدی دنباله ای را طراحی می كند.

.