فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

در آینده ، Memoji در iOS ممکن است به طور خودکار از عکسهای چهره »وبلاگ آیفون ایجاد شود

خرید اشتراک kerio

در آینده ، Memoji در iOS ممکن است به طور خودکار از عکسهای چهره »وبلاگ آیفون ایجاد شود

هنگامی که اپل دوربین جلو سه بعدی آیفون [ را معرفی کرد (به نام TrueDepth ) ، مجبور شد چیزی از فناوری پیشرفته و منطقی برای کاربر ایجاد کند. از این گذشته ، این چیزی است که در نهایت باید مورد توجه قرار گیرد: ابزار عملی برای کسانی که از آن استفاده می کنند.

علاوه بر خدمت به عنوان یکی از دقیق ترین و مطمئن ترین سیستم های بیومتریک موجود در بازار ([ID Face ID ، هنوز هم همخوانی ندارد. هیچ رقیبی دیگر) ، همچنین Animoji Animoji ، به دنیا آمد ، که ایموجی هایی هستند که مطابق با بیان صورت کاربر حرکت می کنند. سال بعد (iOS 12) ، اپل با آوردن شخصیت های Memoji با خصوصیات بدنی کاربر ، این مفهوم را گسترش داد.

و یکی از اختراعات ثبت شده اپل امکان روزی را برای این Memoji فراهم می کند. به طور خودکار با استفاده از عکس از چهره کاربر ایجاد می شود.
iOS 13 Memoji را دموکراتیک کرد و همچنین آنها را به دستگاه های بدون دوربین برد TrueDepth (همانطور که در مورد آیفون های 8 و SE نیز وجود دارد). حتی بدون حرکات صورت ، هر کسی می تواند خود را نمایندگی کند و از چندین ویژگی انتخاب کند.

این کار ممکن است در آینده بسیار ساده تر باشد. این کافی خواهد بود که کاربر یک عکس سلفی از صورت بگیرد و سیستم به صورت مصنوعی شخصیتی را با همان خصوصیات بدنی جمع کند.

این فرایند در عکس ویژگی های فیزیکی چهره فرد را با انتخاب بازنمایی های دیجیتالی هر قسمت برای شکل دادن نماد مشخص می کند.

مانند هر حق ثبت اختراع ، صرف این واقعیت که وجود دارد ، مطمئن نیست که روزی واقعاً به یک کارکرد عمومی تبدیل شود. تیم های تحقیق و توسعه اپل دائما در حال آزمایش چیزهای مختلف هستند و برخی از آنها نیز ثبت اختراع می کنند. اگر آنها به حقیقت پیوستند ، فقط زمان می گوید.