فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

دانه سیب دوم بتا macOS Catalina 10.15.2 به توسعه دهندگان

خرید اشتراک kerio

دانه سیب دوم بتا macOS Catalina 10.15.2 به توسعه دهندگان

پس از راه اندازی عمومی macOS Catalina 10.15.1 چندی پیش ، اپل با بروزرسانی بعدی بعدی سیستم عامل دسکتاپ خود رو به جلو است.

روز چهارشنبه ، اپل بتا دوم macOS Catalina 10.15.2 را به دست آورد. به توسعه دهندگان همانطور که از شماره نسخه پیشنهاد شده است ، این یک بروزرسانی جزئی است و به همین ترتیب ، به احتمال زیاد هیچ ویژگی اصلی رو به جلو را برای کاربر نهایی نخواهد داشت.

با این حال ، نرم افزار جدید شامل تغییرات و ترفندهای زیادی خواهد بود. صحنه هایی که اکثر آنها در درجه اول به بهبود عملکرد کلی و قابلیت استفاده از سیستم عامل دسک تاپ متمرکز می شوند.

تا آنجا که جدید در این آخرین بتا است ، که در این زمان ناشناخته است اگر موارد جدیدی وجود دارد که قابل ذکر است کشف شده است ، به همین ترتیب این پست را به روز خواهیم کرد.

آخرین macOS Catalina بتا در حال حاضر فقط برای توسعه دهندگان در دسترس است.

اپل منتشر شد macOS Catalina 10.15.1 در ماه اکتبر. این به روزرسانی نرم افزاری با پشتیبانی از هدفون های بی سیم جدید AirPods Pro اپل همراه با برخی دیگر از ترفندها و پیشرفت های دیگر ،

در مورد زمان دسترسی macOS Catalina 10.15.2 هیچ چیزی در دسترس عموم نیست ، اما به احتمال زیاد هفته هاست.