فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

داستانهای برتر: اپل رفع اشکال چند وظیفه IOS ، Office Mobile ، Photoshop برای iPad ، 'iPhone SE 2' و موارد دیگر

خرید اشتراک kerio

داستانهای برتر: اپل رفع اشکال چند وظیفه IOS ، Office Mobile ، Photoshop برای iPad ، 'iPhone SE 2' و موارد دیگر

تقویم به ماه نوامبر رسیده است ، این بدان معناست که فروش جمعه سیاه در حال از دست رفتن است و خط لوله اخبار اپل کمی در حال کند شدن است ، اگرچه ما هنوز منتظر راه اندازی Mac Mac جدید و Pro Display XDR جدید هستیم. آخر سال.

بزرگترین داستان های این هفته شامل رفع مشکلات چند وظیفه ای در iOS ، معرفی جدید برنامه های مشهور مشهور از مایکروسافت و Adobe و برخی شایعات بیشتر در مورد به اصطلاح "iPhone SE 2" بود که در اوایل سال آینده انتظار می رود.

اپل iOS و iPadOS 13.2.2 را با رفع اشکال برای تازه کردن پس زمینه منتشر کرد

هفته گذشته ، ما شکایات روزافزون کاربران iOS را درباره مشکلات چند وظیفه ای برجسته کردیم ، به نظر می رسد که مدیریت ضعیف رم باعث بسته شدن برنامه ها در پس زمینه شد. زودرس در حالی که گزارش های پراکنده ای از این موضوع در نسخه های قبلی iOS 13 منتشر شده است ، اما به نظر می رسد به ویژه در iOS 13.2 که اخیراً منتشر شده است ، بسیار بد است.


اپل این هفته اولین بتا IOS 13.3 را فشار داد ، که به نظر می رسید مسئله را حل کند ، و سپس این شرکت iOS 13.2.2 را منتشر کرد تا بلافاصله مشکلات را برای همه برطرف کند.

این نسخه بتا iOS 13.3 که این هفته منتشر شد شامل چند تغییر دیگر ، از جمله محدودیت های ارتباطی جدید برای زمان صفحه است که به شما امکان می دهد فرزندانتان با چه کسی بتوانند با آنها صحبت کنند و با تلفن ، FaceTime و پیام ها صحبت کنید.

مایکروسافت برنامه Office Office متحد را برای iOS و Android معرفی می کند

مایکروسافت این هفته بتا برنامه جدید Office Mobile را برای iOS و Android راه اندازی کرد که Word ، Excel و PowerPoint را در یک برنامه واحد جمع می کند. این برنامه برخی از ویژگی های جدید را اضافه می کند و کار با انواع مختلف سند را آسان تر می کند.


کاربران Outlook این هفته اخبار جدیدی را دریافت کردند ، با ویژگی جدید "بازی کردن ایمیل های من" برای نسخه iOS Outlook که از هوش مصنوعی برای خلاصه کردن و خواندن ایمیل های دریافتی شما هنگام تحلیل هرگونه تأثیر در برنامه روزانه خود استفاده می کند ، در حالی که تجدید نظر بعدی Outlook برای Mac تغییرات مختلفی در طراحی و بهبود ویژگی ها به همراه خواهد داشت.

Adobe فتوشاپ را برای iPad راه اندازی کرد

Adobe فتوشاپ را برای iPad راه اندازی کرد ، بیش از یک سال پس از آنکه این شرکت اعلام کرد ویرایشگر گرافیک پرچمدار خود را به پلتفرم رایانه لوحی اپل عرضه می کند. فتوشاپ برای iPad برای لمس و موبایل بهینه شده است ، اما بلافاصله برای کاربران نسخه دسکتاپ آشنا خواهد شد.


ادوبی در کنفرانس MAX این هفته سایر اطلاعیه های مربوط به اپل را نیز ارائه داد ، از جمله این جمله که سال آینده Illustrator را به iPad خواهد رساند و برخی از به روز رسانی های Creative Cloud را در برنامه های دسک تاپ خود منتشر می کند.

Kuo: انتظار می رود اپل با حداقل 20 میلیون مدل "iPhone SE 2" حداقل در سال 2020

مینگ چی چیو تحلیلگر مشهور این هفته گزارشی جدید منتشر کرد که بیانگر انتظارات وی برای "آیفون SE 2" است که انتظار می رود. در اوایل سال آینده به عنوان نسخه پیشرفته آیفون 8 با جدیدترین تراشه A13 اپل و موارد دیگر عرضه شود.


کوو معتقد است که اپل حداقل 20 میلیون دستگاه "آیفون SE 2" را در سال 2020 به فروش می رساند ، با این هدف که 30 میلیون دستگاه را هدف قرار دهد. شایعات قبلی حاکی از آن بود که این دستگاه می تواند 399 دلار بفروشد ، و یک راه ارتقاء عالی برای مصرف کنندگان با بودجه و کسانی که در بازارهایی در حال توسعه هستند که آخرین پرچمداران اپل از دسترس خارج است ، ارائه می دهند.

هنگامی که ممکن است اپل یک Mac-based Arm را منتشر کند؟

ما سالهاست می شنویم که ممکن است اپل قصد دارد از تراشه های اینتل در مکینتاش فاصله بگیرد و در عوض از تراشه های مبتنی بر بازوی مشابه آنچه در آن موجود است استفاده کند. دستگاه های iOS


تغییر به تراشه های مبتنی بر بازوی باعث می شود طراحی پردازنده مک اپل در داخل کشور به وجود بیاید و احتمالاً تراشه های کارآمدتری به همراه خواهد داشت زیرا طرح های بازویی باعث کاهش چشمگیر عملکرد در تراشه های x86 مانند ساخته های اینتل شده اند ، همه در عین حال مصرف انرژی کارآمد را حفظ می کنند. .

ما راهنمایی را درمورد تفاوت های تراشه های Arm و Intel x86 گرد هم آورده ایم ، چرا اپل ممکن است به دنبال ایجاد تغییر باشد و چه موقع ممکن است این اتفاق را ببینیم.

Newsletter MacRumors

هر هفته ، ما خبرنامه ایمیلی مانند این را منتشر می كنیم كه داستان های برتر اپل را برجسته می كند ، و این یك راه عالی برای دریافت گزارش نیش های هفته است كه به همه مباحث اصلی تحت پوشش خود می پردازد. پیوند دادن داستانهای مرتبط با هم برای یک تصویر بزرگ.

بنابراین اگر می خواهید هر هفته داستان های برتر مانند گزارش فوق را به صندوق نامه الکترونیکی خود تحویل دهید ، در خبرنامه ما مشترک شوید!

.