فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

خرده فروشی همچنان Apple Watch Series 5 را با همان قیمت مدل SE »آیفون بلاگ به فروش می رساند

خرید اشتراک kerio

خرده فروشی همچنان Apple Watch Series 5 را با همان قیمت مدل SE »آیفون بلاگ به فروش می رساند

بسیاری از افراد منتظر راه اندازی مدل های جدید هستند تا ببینند آیا قیمت مدل قدیمی کاهش می یابد. منطقی است ، اگر اوقات عادی بود.

اما با افزایش سرسام آور دلار از ابتدای سال ، ارزش اپل به طور قابل توجهی افزایش یافته و باعث شده است که پس از عرضه محصولات جدید ، قیمت ها افزایش یابد.

برخی از فروشگاه ها را بررسی کنید. خرده فروشانی که هنوز سری 5 را با قیمت قدیمی به فروش می رسانند و قبل از افزایش قیمت نیز از آن بهره می برند.

قیمت Apple Watch در اپل افزایش یافته است. و منطق آن ساده است.

در ماه اکتبر ، هنگام راه اندازی آیفون 11 در برزیل ، ارزش دلار 4.08 دلار استرالیا بود. حتی می توانید مقاله ویژه ما را با جزئیات محاسبات همیشه انجام شده مشاهده کنید.

امروز ، در زمان نگارش این مقاله ، دلار تجاری در مارک 5.28 R R است ، افزایش 30٪ از آنجا که این قیمت بی ثبات است ، این اختلاف در هفته های اخیر حتی بیشتر شده است ، و پیش بینی افزایش یا سقوط آن در آینده نزدیک غیرممکن است.

بنابراین اپل حتی قیمت ها را برای مدت طولانی بدون تعدیل نگه داشت. مشکل این است که اکنون ضربه شدیدتر شده است.


گزینه های خرده فروشی

برای کسانی که پول در دست دارند و فقط منتظر نسخه های جدید برای تصمیم گیری برای خرید بودند ، اکنون زمان آن فرا رسیده است.

بسیاری از فروشگاه ها خرده فروشان هنوز سری 5 را در انبار دارند ، حتی با قیمت ارزان تر از Watch SE hood.

اما همانطور که نمی دانیم این سهام چه مدت دوام خواهد داشت (زیرا مدل تازه مانده است خط) و برای چه مدت این ارزش باقی می ماند ، ایده آل این است که ، کسانی که واقعاً می خواهند یک ساعت خریداری کنند ، از اکنون لذت ببرند.

در زیر برخی از مکان ها را که ارزش سری 5 هنوز قیمت دارد ، از هم جدا کرده ایم پیر اگر چنین است ، آن را بررسی کنید و لذت ببرید.

اولین مورد در لیست ، ارزش رسمی اپل است ، فقط برای مقایسه. دیگران انتخاب ما هستند. این را بررسی کنید:


تفاوت های Apple Watch Series 5 و Apple Watch SE را در اینجا ببینید.

اگر Watch SE را دوست داشتید و اکنون به خرید فکر می کنید ، ارزیابی کنید که دیگر این ارزش ندارد همان مقدار را در یک سری سری 5 سرمایه گذاری کنید ، که دارای ویژگی های بیشتری است و پردازنده یکسانی دارد.

اما مراقب باشید ، زیرا این مقادیر در هر زمان ممکن است تغییر کنند.