فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

توقف Apple Apple iOS 13.1.3؛ کمتر از iOS 13.2 دیگر امکان پذیر نیست

خرید اشتراک kerio

توقف Apple Apple iOS 13.1.3؛ کمتر از iOS 13.2 دیگر امکان پذیر نیست


به دنبال انتشار iOS 13.2 هفته گذشته و اولین بتا توسعه دهنده iOS 13.3 ، اپل از امضای iOS 13.1.3 متوقف شد. این بدان معنی است که اگر قبلاً آن را در iOS 13.2 به روز کرده باشید ، راهی برای پایین آوردن آیفون به آن وجود ندارد. همین مورد برای iPadOS 13 نیز قابل استفاده است.

iOS 13.2 یک بروزرسانی نسبتاً بزرگ بود که مجموعه ای از ویژگی های جدید را معرفی می کرد و بسیاری از اشکالات را نیز برطرف می کرد. همچنین Deep Fusion به آیفون 11 و آیفون 11 پرو اضافه شده است که بیشتر باعث بهبود کیفیت کلی دوربین آنها می شود. با این حال ، افرادی که علاقه مند به فرار از زندان آیفون یا آی پد خود هستند ممکن است بخواهند دستگاه خود را به سیستم عامل iOS 13.1.2 تغییر دهند زیرا فرار از زندان معمولاً برای نسخه کمی قدیمی تر OS منتشر می شود.

در حالی که هیچ فرار از زندان iOS 13 وجود ندارد. با این حال ، شایعه شده است که ما می توانیم یک نسخه آزمایشی مبتنی بر فرار از زندان checkm1n checkm1n را در این هفته شاهد باشیم. اما از آنجا که checkm8 یک سوء استفاده bootrom است ، ممکن است که با iOS 13.3 نیز کار کند. این چیزی است که فقط زمان آن را خواهد گفت. از همین حالا ، اگر به هر دلیلی می خواستید iPhone یا iPad خود را به iOS 13.1.3 یا iPadOS 13.1.3 تغییر دهید ، شانس ندارید.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->