فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

تنظیم کننده هایی که در تصمیم گیری های مربوط به تبعیض جنسیتی در تصمیمات اعتباری کارت اپل به دنبال هستند ، گلدمن ساکس پاسخ می دهد

خرید اشتراک kerio

تنظیم کننده هایی که در تصمیم گیری های مربوط به تبعیض جنسیتی در تصمیمات اعتباری کارت اپل به دنبال هستند ، گلدمن ساکس پاسخ می دهد

گلدمن ساکس و اپل درگیر مشاجره درمورد تصمیمات اعتباری برای اپل کارت شدند ، در میان شکایات مبنی بر اینکه این تصمیمات در بعضی موارد به نظر می رسد به صورت تبعیض آمیز براساس جنسیت صورت گرفته است ، نیویورک بار .


طوفان آتش سوزی در اواخر هفته گذشته شروع به کار کرد ، هنگامی که روبی روی ریلز ، خالق دیوید هاینیمیر هانسون در توییتر نشان داد که حد اعتباری او- کارت Card بیست برابر آن بود که به همسرش پیشنهاد داد ، حتی اگر این زوج برای ازدواج کرده باشد سالها ، اظهارنامه مالیاتی مشترک را تشکیل داده و در ایالت مالکیت جامعه زندگی کنید که در آن تمام درآمد و دارایی های به دست آمده در هنگام ازدواج ، متعلق به مالکیت مشترک باشند.

بنیانگذار اپل استیو وزنیاک همچنین در وزن داشت ، گزارش داد که حد اعتباری اوپ کارت Card ده برابر بود که به همسرش پیشنهاد داد ، با وزنیاکس در وضعیت مالی مشابهی که تمام دارایی ها مشترکاً متعلق به آن هستند.

در پاسخ ، سرپرست خدمات مالی وزارت امور خارجه ایالت نیویورک ، لیندا لاکول را اعلام کرد که دفتر وی در حال بررسی وضعیت خواهد بود ، و او امروز اطلاعات اضافی را در پست متوسط ​​ارائه کرد.

من پاسخ دادم. با اعلام اینکه وزارت خدمات مالی ایالتی نیویورک (DFS) بررسی خواهد کرد که آیا الگوریتم مورد استفاده در تصمیم گیری های مربوط به محدودیت اعتبار ، قوانین ایالتی را که ممنوعیت تبعیض بر اساس جنس است ، نقض می کند یا خیر. برای بقیه روز ، تعداد زیادی از کاربران توییتر به توئیت اولیه دیوید پاسخ دادند ، از جمله بنیانگذار اپل استیو وزنیاك (كه نشان داد میزان اعتبار وی ده برابر بیشتر از همسرش است) و موارد مشابهی را توصیف می كنند كه در آن مردان حد اعتبار بیشتری دریافت كردند. زنان. بحث برانگیز بودن این مسئله "جعبه سیاه" است که در آن مصرف کنندگان نسبت به نحوه تصمیم گیری یا دلیل رد آنها از دید کمی برخوردار هستند.

قانون نیویورک تبعیض در برابر طبقه های محافظت شده از افراد را منع می کند ، به این معنی که یک الگوریتم ، مانند هر روش دیگری برای تعیین اعتبار ، نمی تواند منجر به رفتار متفاوتی برای افراد بر اساس سن ، عقیده ، نژاد ، رنگ ، جنسیت ، گرایش جنسی ، منش ملی ، یا سایر خصوصیات محافظت شده.

گلدمن ساکس امروز در پاسخ به بحث و گفتگو ، اظهار داشت که "عواملی مانند جنسیت" هرگز در تصمیمات اعتباری استفاده نمی شوند و توضیح می دهند که چگونه اعضای یک خانواده می توانند اعتبار بسیار متفاوتی دریافت کنند. تصمیمات در این بیانیه ، به طور مستقیم وضعیت هانسون مورد بحث قرار نگرفته است ، که با توجه به مسائل مربوط به حریم خصوصی مالی قابل درک است. خط اعتباری شما متعلق به شماست و تاریخ اعتبار مستقیم خود را ایجاد می کنید. مشتریان با دریافت کارت تکمیلی ، خط اعتباری را تحت حساب یکی از اعضای خانواده یا شخص دیگر به اشتراک نمی گذارند.

مانند هر کارت اعتباری دیگر ، درخواست شما به طور مستقل ارزیابی می شود. ما به درآمد یک فرد و اعتبار و اعتبار فردی نگاه می کنیم که شامل عواملی مانند نمرات اعتبار شخصی ، میزان بدهی شما و چگونگی مدیریت آن بدهی است. براساس این عوامل ، ممکن است دو عضو خانواده تصمیمات اعتباری متفاوتی را دریافت کنند.

در همه موارد ، ما تصمیماتی را بر اساس عواملی مانند جنسیت اتخاذ نکرده ایم و نمی گیریم.

گلدمن ساکس همچنین خاطرنشان کرد که این "به دنبال فعال کردن" توانایی کاربران برای به اشتراک گذاری کارتهای اپل با سایر اعضای خانواده هایشان است. ، اگرچه شرکت مشخص نکرده است که چه اتفاقی ممکن است رخ دهد.

.