فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

تنظیمات دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو که باید درباره آنها بدانید

خرید اشتراک kerio

تنظیمات دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو که باید درباره آنها بدانید

 ویژگی های دوربین 11 آیفون 11 Pro

با آیفون 11 و آیفون 11 پرو ، اپل سرانجام موفق به ارائه آیفونی شد که سایر گوشی های هوشمند پرچمدار اندرویدی را در بخش دوربین به چالش بکشد. آیفون های جدید پیشرفت و ویژگی های قابل توجهی در دوربین دارند. در حالی که اکثر کاربران آیفون 11 ، آیفون 11 پرو از قبل در مورد حالت جدید Night آگاه هستند ، بسیاری از تنظیمات دوربین نیز وجود دارد که باید درباره آنها بدانید.

از آنجا که اپل همچنان ویژگی ها و تنظیمات دوربین جدید را به برنامه دوربین خود اضافه کرده است ، پیگیری همه آنها کمی دشوار شده است. این بدان معنی است که اکثر کاربران احتمالاً از آنها بی خبر خواهند ماند. اگر می خواهید از دوربین آیفون 11 یا آیفون 11 پرو خود بهترین استفاده را ببرید ، پنج تنظیم دوربین را که باید درباره آنها بدانید بررسی کنید.

iPhone 11 ، iPhone 11 Pro تنظیمات دوربین که باید درباره آن

5 بدانید. ضبط فیلم های 4K و خودکار کم نور FPS

هنگامی که اپل آیفون 11 و آیفون 11 پرو را اعلام کرد ، این واقعیت را ایجاد کرد که می توان ویدیوهای 4K @ 60fps را از هر دو لنز دوربین دو یا سه ضبط کرد. تلفن در حالی که تعدادی تلفن هوشمند دیگر در بازار سیستم دوربین سه گانه را ارائه می دهند ، هیچکدام از آنها به کاربران اجازه نمی دهند فیلم ها را با ضبط 4k @ 60fps از همه آنها ضبط کنند.

بنابراین دیدن این آیفون های جدید که هنوز با 1080p در حال ارسال هستند ، جای تعجب دارد. وضوح ضبط فیلم پیش فرض. برای تغییر وضوح ضبط ویدیو در iPhone 11 یا iPhone 11 Pro خود ، به تنظیمات -> دوربین -> ضبط ویدیو بروید. از اینجا گزینه 4K را در 30fps یا 4K با 60fps انتخاب کنید. توصیه من این است که به ضبط فیلم های 4K با سرعت 30 فریم در ثانیه بپردازید زیرا از این طریق می توانید از گزینه Auto Low-Light FPS نیز استفاده کنید.

با فعال کردن این ویژگی ، آیفون شما به طور خودکار میزان فریم را از 30fps کاهش می دهد. به 24 فریم در ثانیه برای بهبود کیفیت فیلم در شرایط کم نور.

 تنظیم ضبط فیلمبرداری آیفون 11 4K

4. گرفتن عکس خارج از قاب

هنگامی که از دوربین اصلی iPhone 11 یا iPhone 11 Pro خود عکاسی می کنید ، در صورت لزوم ، به طور همزمان عکسی را از دوربین فوق العاده عریض ضبط می کند. شما نمی توانید از زاویه دید بسیار گسترده ای دیدن کنید ، اما اپل آن را به مدت 30 روز ذخیره می کند و وقتی می خواهید قاب عکس را تنظیم کنید ، بسیار مفید خواهد بود.

وقتی از محصول استفاده می کنید ، صاف کنید ، و ابزارهای پرسپکتیو ویرایشگر عکس داخلی ، به عکس با زاویه دید عریض و گسترده دسترسی خواهید یافت که به شما امکان می دهد عکس را مطابق دلخواه خود تغییر دهید. در برخی از سناریوها ، iPhone شما به طور خودکار با استفاده از محتوای گرفته شده از دوربین فوق العاده با زاویه دید گسترده ، عکسی را تنظیم می کند تا بیشتر بهبود یابد. چنین عکس هایی یک نشان خودکار آبی در گوشه بالا و سمت راست خود دارند.

این ویژگی برای فیلم های QuickTake نیز موجود است. می توانید گزینه های Capture Outside of Frame را در زیر تنظیمات -> دوربین پیدا کنید.

 iPhone 11 Capture Photos Out of the Frame

3. Deep Fusion

خوب ، از نظر فنی ، این ویژگی هنوز زنده نیست ، اما به محض بروزرسانی iOS 13.2 ، برای کاربران آیفون 11 و آیفون 11 پرو در دسترس خواهد بود. Deep Fusion میزان جزییات ضبط شده در عکس ها را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. با این حال ، این فقط در شرایط رعد و برق کار می کند که در حالت Night فقط به اندازه کافی روشن باشد تا به نرسد . همچنین در سناریوهای بسیار روشن از فضای بیرون کار نمی کند زیرا Smart HDR در آن زمان شروع می شود.

Deep اصولا Fusion هنگام گرفتن عکس در فضای داخلی مفید است که در آن حالت Night کار نمی کند و Smart HDR مفید نخواهد بود. نکته مهم این است که هیچ ضامنی برای فعال یا غیرفعال کردن آن وجود ندارد.

مسئله دیگر Deep Fusion این است که وقتی گزینه Capture Photos Out of Frame فعال شود ، کار نمی کند. اگر می خواهید Deep Fusion کار کند ، باید حالت دوم را غیرفعال کنید.

2. تغییر نسبت ابعاد

این ممکن است برای بسیاری از افراد احمقانه به نظر برسد اما خیلی خلاق دوست دارند قبل از عکس گرفتن با نسبت های مختلف بازی کنند. به نظر می رسد که یک معامله کوچک باشد اما به افراد با دیدگاه هنری کمک می کند. با افزودن ویژگی های بیشتر و بیشتر به برنامه دوربین ، اکنون گزینه ای برای تغییر نسبت ابعاد در برنامه دوربین آیفون 11 کمی دشوار است.

برنامه دوربین را در آیفون خود باز کنید و روی پیکان واقع در نوار عمل در بالا. با این کار چند دکمه در نوار عمل پایین سمت راست دکمه شاتر نشان داده می شود. شما باید یک آیکون 4: 3 را ببینید ، روی آن ضربه بزنید و نسبت ابعاد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 iPhone 11 Aspect Ratio

1. بازی Around with Night Mode

یکی از ویژگی های مهم دوربین جدید آیفون 11 و آیفون 11 پرو ، حالت شب جدید است. این تا حد زیادی به بهبود کیفیت کلی عکس های گرفته شده در سناریوهای کم نور کمک می کند. بسته به شرایط روشنایی ، حالت Night به صورت خودکار باعث می شود. با این وجود ، آیا می دانید که می توانید برخی از جنبه های حالت Night را نیز سفارشی کنید؟

به طور پیش فرض ، حالت Night در iPhone 11 و iPhone 11 Pro به طور خودکار بهترین زمان نوردهی را بسته به صحنه انتخاب می کند. در صورت تمایل ، می توانید زمان قرار گرفتن در معرض را برای افزایش میزان خروجی تصویر نهایی افزایش یا کاهش دهید. همچنین ، از حالت Astrophotography که در Google Pixel موجود است حسادت نکنید. کافی است آیفون 11 یا iPhone 11 Pro خود را روی یک پایه قرار دهید و حداکثر زمان قرار گرفتن در معرض آن به 30 سال افزایش می یابد.

درباره حالت Night و نحوه مطالعه بیشتر بخوانید. برای استفاده از آن در iPhone 11 یا iPhone 11 Pro در اینجا.


برخی از ویژگی های دوربین مورد علاقه آیفون 11 که مورد استفاده شما قرار می گیرد کدام است؟ نظر خود را رها کنید و در مورد آن به ما اطلاع دهید!

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->