فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

تنظیمات حریم خصوصی جدید WhatsApp به شما امکان می دهد تا کاربران را از افزودن شما به گروه ها مسدود کنید

خرید اشتراک kerio

تنظیمات حریم خصوصی جدید WhatsApp به شما امکان می دهد تا کاربران را از افزودن شما به گروه ها مسدود کنید


واتس اپ یکی از محبوب ترین خدمات پیام رسانی است. این شرکت متعلق به فیس بوک تنظیمات جدیدی را برای حفظ حریم خصوصی معرفی کرده است که به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که چه کسی شما را به گروه ها اضافه کند. البته ، شما می توانید گروه را ترک کنید اما در موارد خاص ، ممکن است به نوعی باعث خجالت یا رویارویی شود. با توجه به هک های اخیر ، کاربران خواستار ویژگی های امنیتی بهتر شدند.

از این پس ، تنها گروهی از افراد مجاز به شما اجازه می دهند شما را به گروه واتس اپ اضافه کنند. اگر سرپرست نتواند شما را به گروه اضافه کند ، می تواند یک دعوت نامه خصوصی ارسال کند. اکنون می توانید تصمیم بگیرید که به این گروه خاص بپیوندید یا خیر. لطفاً توجه داشته باشید که دعوت نامه فقط سه روز قبل از انقضا ادامه خواهد یافت.

ویژگی جدید کنترل بیشتری را برای کاربران واتس اپ ارائه می دهد. به طور معمول ، گفتگوهای خصوصی و گاه حرفه ای در گروه واتس اپ انجام می شود. بنابراین بسیار مهم است که شما در کنترل پذیرش / رد یک دعوت نامه باشید. تنظیمات جدید حریم خصوصی از بین رفته اند و به زودی در آخرین نسخه واتس اپ در دسترس خواهند بود.

نحوه استفاده از ویژگی حفظ حریم خصوصی گروه واتساپ

قبل از شروع ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه WhatsApp را به روز کرده اید. در اینجا چگونه می توانید تنظیمات را فعال کنید – به تنظیمات بروید و سپس روی حساب ضربه بزنید. اکنون باید "حریم خصوصی و گروه ها" را انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، می توانید "همه" ، "مخاطبین من" یا "جز مخاطبین من" را انتخاب کنید. شما می توانید لیست افرادی را از حساب خود لیست کنید و آنها قادر نخواهند بود شما را به هر گروه اضافه می کند.

[via WhatsApp]

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->