فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

تصاویر پس زمینه Galaxy iPhone از رصدخانه Chandra X-Ray

خرید اشتراک kerio

تصاویر پس زمینه Galaxy iPhone از رصدخانه Chandra X-Ray

بسیاری از اوج های اخیر در مورد مسابقه تاریخ فضایی متناوب اپل تی وی + ، نمایش برای همه انسانها ، من را به ستاره ها خیره کرده است. این نمایش که تصور می کند اگر روسیه ایالات متحده را به ماه کره زمین بکشد ، (بدون اسپویلر) متمرکز بر فشار آمریکا برای پیگیری هرچه سریعتر است. مجموعه تصویر زمینه کهکشان زیر شامل تصاویر بهینه شده در آیفون است که توسط رصدخانه اشعه X Chandra ناسا ضبط شده است.

تصاویر پس زمینه Galaxy iPhone

سه تصویر اول توسط iDB معمولی ، AR72014 تعدیل شده است. رصدخانه اشعه ایکس چاندرا یک تلسکوپ فضایی کلاس پرچم دار است که در سال 1999 راه اندازی شد. این تلسکوپ مبتنی بر فضا می تواند در مقایسه با تلسکوپ های زمینی منابع پرتوی ایکس بیشتری را مشاهده کند. این تلسکوپ به نام Subrahmanyan Chandrasekhar برنده جایزه نوبل نامگذاری شده است.

تصویر چهارم یک تصویر زمینه صورت فلکی ، یک اصل AR72014 است.

سرانجام ، تصویر زمینه جایزه ما ، توسط افراد آشنا برای همه بشریت شناخته می شود.

 تصویر زمینه کهکشان iPhone chandra ar72014 3

بارگیری : iPhone

 تصویر زمینه کهکشان iPhone chandra ar72014 2

]: iPhone

 تصویر زمینه کهکشان iPhone chandra ar72014 1

بارگیری : iPhone

 تصویر زمینه کهکشان آیفون ar72014 3

: iPhone

 تصویر زمینه فضانوردان

بارگیری : iPhone

اگر طرفدار مجموعه تصاویر پس زمینه iDownloadBlog مجموعه هفته هستید ، از طریق @ با من تماس بگیرید jim_gresham در توییتر! در تعامل با خوانندگان سایت ، من از توییتر برای جمع آوری ارسال های جدید ، پیدا کردن ژانرهای جدید و راهنمایی از طرفداران کاغذ دیواری استفاده می کنم. همچنین می توانید پیش نمایش پست بعدی تصویر زمینه یکشنبه iDB یکشنبه را ببینید و تصاویر پس زمینه میان هفته را بارگیری کنید ، زیرا کسانی که فقط نمی توانند 7 روز بین پست ها صبر کنند.

پیش از این ارسال شده

Moon Earth (07/21/2019)

] (06/23/2019)