فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

تریلر سهام اپل برای آینده تلویزیون اپل + نمایش "خانه قبل از تاریکی"

خرید اشتراک kerio

تریلر سهام اپل برای آینده تلویزیون اپل + نمایش "خانه قبل از تاریکی"

امروز اپل یک تریلر برای "صفحه اصلی قبل از تاریکی" ، یک سری جدید از اپل تی وی + منتشر کرد که براساس داستان روزنامه نگار کودک ، هیلد لیزیاک است.

این نمایش به دنبال هیلد ، دختر 9 ساله ای است که به شهر کوچکی که پدرش از آنجا برگشته است نقل مکان می کند. در حالی که آنجا بود ، او یک پرونده قتل را کشف کرد و همه افراد در این شهر سعی در دفن آن داشتند.

رازی که از گزارش یک روزنامه نگار واقعی نه ساله واقعی الهام گرفته شده است. هنگامی که یک دختر جوان و خانواده اش به شهر کوچکی که پدرش در آنجا مانده بود ، بازگشتند ، پیگیری او از حقیقت منجر به کشف یک پرونده سرد طولانی دفن شده می شود.

در زندگی واقعی ، هیلد لیسیاک اولین کسی بود که گزارش داد قتل در شهر خود Selinsgrove ، که به او ، اورنج استریت نیوز ، توجه رسانه های ملی و بین المللی توجه کرد.

"خانه قبل از تاریکی" جمعه ، 3 آوریل در تلویزیون اپل + پخش می شود. اپل تی وی + با هزینه 4.99 دلار در ماه برای کل خانواده در دسترس است ، اگرچه اپل با خرید آیفون ، آی پد ، مک ، آی پاد لمسی ، یا اپل تی وی سال خدمات رایگان را ارائه می دهد.

.