فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

تایمر خواب Spotify به کاربران iOS می رسد

خرید اشتراک kerio

تایمر خواب Spotify به کاربران iOS می رسد

اگر در هنگام خواب به Spotify گوش دهید و به این واقعیت عادت کرده باشید که (احتمالاً) تا زمانی که از خواب بیدار می شوید بازی می کنید ، در نهایت کاربران iOS قادر به تغییر آن خواهند بود.

از امروز ، همانطور که توسط Engadget ذکر شد ، ویژگی تایمر خواب برای Spotify بالاخره در اختیار کاربران iOS است. با استفاده از آن ، کاربران قادر خواهند بود یک تایمر شمارش معکوس را انتخاب کنند که به طور خودکار و به تدریج ، موسیقی را در طی یک دوره زمانی مشخص محو می کند. این کار از پنج دقیقه شروع می شود و می تواند تا یک ساعت هم افزایش یابد.

برای کار کردن با آن ، باید موسیقی خود را شروع کنید و سپس سه نقطه را در گوشه سمت راست صفحه انتخاب کنید. تا زمانی که گزینه "خواب تایمر" را مشاهده کنید ، آن را انتخاب کنید و سپس مدت زمان تایمر خود را انتخاب کنید.

گزارش اصلی ذکر شده است که ممکن است بعضی از افراد اینگونه نباشند. این ویژگی را هنوز مشاهده کنید ، اما Spotify می گوید که این نسخه جهانی از امروز آغاز می شود. بنابراین اگر قبلاً آن را نمی بینید ، با ما در ارتباط باشید زیرا باید به زودی ظهور کند.