فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

تأیید نشده: MacBook Pro 16 اینچی تصویر نشان می دهد تصویر باریک باریک ، شناسه مستقل لمسی ، و Physical Esc Key [Likely Fake]

خرید اشتراک kerio

تأیید نشده: MacBook Pro 16 اینچی تصویر نشان می دهد تصویر باریک باریک ، شناسه مستقل لمسی ، و Physical Esc Key [Likely Fake]

MacRumors یک تصویر بالقوه از مک بوک Pro 16 اینچی اپل شایعه شده با سه جنبه طراحی مجزا را بدست آورده است: حاشیه های باریک در اطراف صفحه نمایش ، a سنسور لمسی مستقل و یک کلید Esc فیزیکی.در حالی که هر سه این ویژگی ها با سایر تصاویر 16 اینچی MacBook Pro که در macOS Catalina 10.15.1 کشف نشده است ، ترسیم می شوند ، ما نمی توانیم تایید کنیم که آیا این آخرین تصویر قانونی است یا خیر. مطمئناً از نظر چهره قابل باور به نظر می رسد ، اما ما نمی توانیم پرونده را در ساختهای اخیر Macatal Catalina پیدا کنیم و می توان آن را فتوشاپ کرد.

راهنمای ناشناس ما ادعا می کند که MacBook Pro 16 اینچی با گرافیک AMD Radeon RX 5300M یا 5500M ، بخشی از خط ناوی آن مجهز خواهد شد. این نیز تأیید نشده است ، اما استیو Moser ، مشارکت کننده MacRumors اخیراً رشته ای از "Radeon RX 5500 / 5500M" را در کد macOS Catalina 10.15.1 کشف کرد.

MacRumors تصویری مشابه از MacBook Pro 2016 را چند روز پیش از آنکه اپل آن نوت بوک را اعلام کند ، فاش کرد و معلوم شد که قانونی است. تصویر یک کاربر را تأیید می کند که خرید Apple Pay را با Touch ID تأیید کند.

ماه گذشته ، نمادی مربوط به یک MacBook Pro 16 اینچی در macOS Catalina 10.15.1 بتا کشف شد ، حاشیه های باریک تر و آنچه که به نظر می رسد یک کلید Esc فیزیکی بعد از بزرگنمایی از نزدیک است ، کشف شد که مطمئناً منتقدان را دوست دارند اکنون کلید Esc مجازی در نوار لمسیسپس ، چند روز پیش ، یک تصویر نزدیک از یک سنسور لمسی مستقل در نسخه منتشر شده macOS Catalina 10.15.1 کشف شد.در ماه ژوئیه ، مینگ چی کو تحلیلگر اپل گفت که 16 اینچ MacBook Pro به صفحه کلید سوئیچ قیچی مجهز خواهد شد ، در نهایت اپل در نهایت شروع به دور شدن از طراحی صفحه کلید مشکل دار پروانه ای خود می کند. در آن زمان ، کوو همچنین پیش بینی کرده بود که این نوت بوک در سه ماهه چهارم سال 2019 منتشر می شود.

حتی اگر تصویری که برای ما ارسال شده اثبات شده جعلی باشد ، باز هم می تواند نمایانگر دقیقی از طراحی MacBook Pro 16 اینچی مبتنی بر نشت و شایعات باشد. با این حال ، در این مرحله از سال هنوز مشخص نیست که آیا اپل قصد دارد 16 اینچ مک بوک پرو را تا پایان سال 2019 یا سال 2020 رها کند.

بروزرسانی : یک زن و شوهر از نکات اضافی ، از جمله متن "Touch ID برای پرداخت اپل" که از یک دارایی مشابه تصویر گرفته شده است ، برای MacBook Pro 13 اینچی که مطابقت ندارد با وب سایت North Face گرفته شده از نسخه عملکرد دارایی MacBook Air ، نشان می دهد که این احتمالاً جعلی است.

.