فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

برنامه تلویزیون اپل پیش از اولین اپل تی وی + در برخی از تلویزیون های هوشمند سونی به بازار عرضه می شود

خرید اشتراک kerio

برنامه تلویزیون اپل پیش از اولین اپل تی وی + در برخی از تلویزیون های هوشمند سونی به بازار عرضه می شود

در اوایل سال جاری ، اپل تأیید کرد که تولید کنندگان تلویزیون هوشمند از سال جاری میزبان یک برنامه اختصاصی اپل تی وی خواهند بود.

این اعلامیه قبل از رونمایی از اپل تی وی + در اواخر سال انجام شد. و اکنون بیشتر تولید کنندگان تلویزیون های هوشمند مجموعه های خود را به روز کرده اند تا نه تنها از برنامه Apple TV بلکه از AirPlay 2 اپل پشتیبانی کنند ، بنابراین می توان محتوای آن را از یک دستگاه iOS یا macOS به طور مستقیم به تلویزیون پخش کرد.

و اکنون به نظر می رسد ما همچنین می توانیم از سونی استقبال کنیم. همانطور که برای اولین بار در روز سه شنبه توسط 9to5Mac ذکر شد ، سونی حداقل برای یکی از مدل های تلویزیون هوشمند خود که اپلیکیشن اپل تی وی را به معرض نمایش گذاشته است ، به روزرسانی نرم افزاری را آغاز کرده است. متأسفانه ، مشخص نیست که کدام مدل دقیق بروزرسانی را دریافت کرده است ، اما از قبل سونی تأیید کرده است که فقط تعداد مشخصی از مدل های تلویزیون سال 2019 را به روز می کند.

این موارد: [

  • سری Z9G سونی (2019)
  • سری A9G سونی (2019)
  • سری X950G سونی (2019)
  • سری X850G سونی (مدل های 2019 85 ، 75 ، 65 و 55 اینچی)

با توجه به اینکه این یک بروزرسانی بیش از حد است ، ممکن است مدتی طول بکشد تا تمام تلویزیون های هوشمند پشتیبانی شده سونی در واقع به روز شوند. گفته می شود این خبر خوب است که این شرکت فرآیند بروزرسانی را اکنون شروع کرده است ، با توجه به اینکه قرار است اپل تی وی + در روز جمعه ، 1 نوامبر به بازار عرضه شود.

در اخبار مرتبط ، هر دو Amazon و Roku دستگاههای پخش شده خود را برای پشتیبانی از Apple TV به روز کردند. برنامه قبل از راه اندازی اپل تی وی + در اواخر این هفته. و از نظر محتوا ، بررسی های اولیه درباره اولین صفحه اصلی محتوای اصلی اپل به نظر می رسد در بهترین حالت.