فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

برنامه تحقیقات اپل با شنوایی ، قلب و مطالعات بهداشت زنان آغاز شد

خرید اشتراک kerio

برنامه تحقیقات اپل با شنوایی ، قلب و مطالعات بهداشت زنان آغاز شد


اپل شروع به پخت در پشتیبانی از یک برنامه پزشکی اختیاری به نام تحقیقات شروع از iOS 13.2 کرد. اکنون این شرکت یک نسخه مستقل از سه مطالعه اول خود را منتشر کرده است که شامل مطالعه قلب و جنبش اپل ، مطالعه سلامت زنان اپل و مطالعه شنوایی اپل است. برای اینکه مطالعات انجام شود ، باید یک Apple Watch با یک آیفون زوج داشته باشید.

این تحقیق توسط اپل واچ سری 1 و بالاتر پشتیبانی می شود. برای شروع ، مطالعه قلب و جنبش با هدف بررسی رابطه بین سلامت قلب و عروق و تحرک انجام شده است. به همین دلیل ، اپل برای مطالعه با انجمن قلب آمریکا و بیمارستان بریگام و زن همکاری کرده است. در بخشی از مطالعه ، این برنامه به منظور تجزیه و تحلیل ضربان قلب کاربران و هشدار دادن به آنها از شرایط قریب الوقوع مانند فیبریلاسیون دهلیزی یا سایر بیماری های قلبی طراحی شده است.

اندازه گیری کیفیت و کمیت حرکت شخص می تواند بینشی از حال و آینده آنها بگذارد. وضعیت سلامت. مطالعه قلب و جنبش اپل یک مطالعه گسترده از عواملی است که بر سلامت قلب تأثیر می گذارد و به طور بالقوه باعث خراب شدن تحرک یا بهزیستی کلی می شود ، در تلاش برای ارتقاء حرکت سالم و بهبود سلامت قلبی عروقی.

در حال حرکت ، مطالعه اپل شنوایی است. در مورد سنجش تأثیر صدا بر سلامت شنوایی و میزان استرس کلی نگرانی دارد. با جمع آوری نمونه هایی از استفاده از هدفون و صداهای اطراف کار می کند. اپل با دانشگاه میشیگان همکاری کرده است و این تحقیق شامل تعیین میزان تاثیر قرار گرفتن در معرض صدا در دراز مدت بر میزان استرس و سلامت قلب و عروق است. علاوه بر این ، داده ها با WHO به اشتراک گذاشته می شود که در جهت افزایش آگاهی فعالیت خواهد کرد.

سرانجام ، مطالعه سلامت زنان اپل تلاش می کند چرخه های قاعدگی و سایر شرایط بهداشتی مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) ، ناباروری و انتقال یائسگی را درک کند. این مطالعه اطلاعاتی مانند ردیابی چرخه و بررسی ماهانه را برای درک بهتر سلامت زنان جمع آوری می کند.

[via Apple]

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->