فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

AirPods Pro design

خرید اشتراک kerio

بررسی AirPods Pro و همه جزئیات جدید


 AirPods طراحی حرفه ای

اپل در اوایل این هفته AirPods Pro را راه اندازی کرد تا بررسی کند. فقط انتظار می رفت که AirPods Pro لغو فعال نویز و طراحی جدید را به همراه داشته باشد اما اپل نیز از نظر کیفیت صدا موفق به ارائه آن شد. ما در حال حاضر برخی از نکات و ترفندهای مورد علاقه AirPods Pro را به اشتراک گذاشته ایم و اکنون زمان آن رسیده است که یک راهپیمایی کامل ، راهنمای راه اندازی لاله های گوش را به همراه یک بررسی دقیق ارائه دهیم.

در مورد AirPods جدید طرفدار چیزهای زیادی وجود دارد که شامل جدید طراحی داخلی گوش ، عمر باتری ، ضریب راحتی و موارد دیگر. در حالی که گران قیمت هستند ، به نظر می رسد که اپل با اضافه کردن تمام ویژگی هایی که انتظار می رود از یک جفت گوشواره های بی سیم در اواخر سال 2019 انتظار داشته باشد ، ارزش قیمتی دارد.

فیلم فوق شما را در چگونگی تغییر نکات گوش سیلیکون از شما راهنمایی می کند. AirPods Pro ، آنها را با آیفون خود جفت کنید و برای بهبود بیشتر تجربه استفاده از آنها ، چند تنظیم را تغییر دهید. این شامل چگونگی فعال یا غیرفعال کردن لغو فعال صدا ، تغییر حالت شفافیت و موارد دیگر است.

تنظیم و استفاده از AirPods Pro نسبتاً آسان است. با این حال ، اگر به دلایلی در حال تلاش هستید ، فیلم فوق را پوشش داده است.

اولین برداشتهای Cody در AirPods Pro نیز بسیار مثبت است. وی از کیفیت صدا و همچنین لغو فعال سر و صدا قدردانی می کند. اگر در مورد اینکه آیا باید AirPods Pro را بخرید یا نه ، دچار سردرگمی می شوید ، قطعاً این نکته را برای تماشای کل ویدیوی بالا در نظر بگیرید. و اگر قبلاً آنها را خریداری کرده اید ، نظر خود را رها کنید و تاکنون تجربه خود را با آنها به اشتراک بگذارید. نظر شما در مورد کیفیت صدا و لغو نویز آن چیست؟

<! – این پست را می پسندید؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->