فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

برای ردیابی این آخر هفته ، Tracker ، Unify ، ده و سایر برنامه ها

 برنامه های هفته

در این نسخه از برنامه های هفته ما ، ما به مدیر لیست کارها برای دانش آموزان نگاه می کنیم ، ویرایشگر تصویری که به سرعت عکس های گروهی را برطرف می کند ، و یک نوع جدید از شبکه اجتماعی با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی. و مثل همیشه ، ما دو بازی جدید عالی را برای بررسی کردن شما انتخاب کرده ایم.

Trackr

آیا شما هم اکنون در مدرسه هستید یا به فکر بازگشت هستید؟ Trackr یک مدیر واگذاری است که با دانش آموزان در ذهن ساخته شده است. این ویژگی ها شامل یک نمای ساده از همه تکالیف و دوره های شما است که قابل تنظیم است و قابل ویرایش است ، پشتیبانی از میانبرهای Siri و ابزارکهای امروز و موارد دیگر. هک حتی اگر دانشجو نباشید ، این برنامه به اندازه کافی جالب است تا بتوانید در فضای لیست Todo بررسی کنید.

بارگیری مجانی

Unify

Unify برنامه ای است که شما را قادر می سازد تا به راحتی گروه بد را تمیز کنید. عکس بنابراین چه این که کسی چشمک بزند یا لبخند نزند ، می توانید آن را با چند ضربه ساده حل کنید. من می دانم که قبلاً برنامه هایی در خارج از کشور وجود دارد که این کار را انجام می دهند ، اما من رابط کاربری ساده و شهودی یونایتد را دوست دارم ، و این واقعیت که همه جلوه ها در دستگاه اعمال می شود – برای سرورهایی ارسال نشده است که شما تصوری ندارید چه کسی در حال جستجو است یا ذخیره می کند.

به صورت رایگان بارگیری کنید

ده

ده شبکه اجتماعی برای کسانی است که دوست دارند چیزها را خصوصی نگه دارند و دایره دوستان و خانواده آنها کوچک نیست. این بسیار ساده است: 10 نفر مورد علاقه خود و سپس 10 عکس را انتخاب کنید تا با آنها به اشتراک بگذارید. عکس های زنده بر روی یک حلقه پخش می شوند و تصاویر با روشنایی به صورت خودکار بهبود می یابد. اشتراک گذاری می تواند به همان اندازه که دوست دارید خودکار یا دستی باشد ، اما نکته اینجاست: شما می توانید خودتان باشید و نه شخصی.

بارگیری مجانی

Slaps and لوبیا [19659014] بود اسپنسر و ترنس هیل در اولین ماجراجویی مجازی خود. Slaps and Beans یک بازی واحد پیمایش ضرب و شتم با بازی های کوچک ، عناصر پلت فرم و حالت تعاونی است. این ویژگی ها شامل گرافیک هنری یکپارچهسازی با سیستمعامل پیکسل ، سطح های مختلفی برای انتخاب و البته تعداد زیادی سیلیون و لوبیا است.

با قیمت 3.99 دلار بارگیری شود

Zombie Blast Crew

به صورت رایگان بارگیری کنید

سایر اخبار مربوط به برنامه