فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

با توجه به عدم قطعیت زمان شروع راه اندازی ، MacBook Pro 16 اینچ تولید گزارش شده است

خرید اشتراک kerio

با توجه به عدم قطعیت زمان شروع راه اندازی ، MacBook Pro 16 اینچ تولید گزارش شده است

MacBook Pro به طور گسترده شایعه شده 16 اینچی اپل احتمالاً براساس بررسی های اخیر زنجیره تأمین توسط تحلیلگر IDC Jitesh Ubrani و Forbes مشارکت کننده Brooke Crothers ، صورت می گیرد ، اما زمان انتشار آن هنوز مشخص نیست. Crothers یکی از همکاران سابق CNET ، نیویورک تایمز ، و وال استریت ژورنال در آسیا است.

مفهوم MacBook Pro 16 اینچی

Ubrani در نامه ای با توجه به Crothers گفت: "ما انتظار داشتیم در ماه اکتبر اعلامیه کنیم." اکتبر آمد و بدون اعلام بود ، اما Ubrani اضافه کرد که شرکت تحقیقاتی وی "در حال شروع به دیدن علائم اولیه" این نوت بوک در زنجیره تامین اپل است. وی گفت: "با این وجود ، زمان این کار هنوز مشخص نیست."

برادران گفتند که او چنین چیزی را شنیده است ، با نوشتن این که "منبعی در آسیا که با زنجیره تأمین اپل در حال مذاکره است ، آخر هفته به من گفت که 16 اینچ [MacBook Pro] در حال تولید است ، اما تاریخ انتشار نامشخص است."

این اطلاعات مطابق با گزارش اخیر DigiTimes است که ادعا می شود اپل در این ماه سه ماهه دریافت محموله های 16 اینچی MacBook Pro را آغاز خواهد کرد ، احتمالاً با 15 درصد تعرفه واردات در نوت بوک ها مقرر خواهد شد. اگر دقيق باشد ، احتمالاً توليد انبوه در حال انجام است.

شایعات نشان می دهند که MacBook Pro 16 اینچی حاشیه های باریک تر در اطراف صفحه نمایش ، صفحه کلید سوئیچ قیچی قابل اطمینان تر ، یک سنسور لمسی مستقل مستقل و احتمالاً یک کلید Esc فیزیکی بسیار درخواست شده برخوردار خواهد بود. قیمت گذاری ناشناخته است ، اما احتمالاً بالاتر از 2،799 دلار رده 15 اینچی MacBook Pro است.

.