فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

این BentoBox محصولات Apple شما را حفظ می کند [Deals Hub]

خرید اشتراک kerio

این BentoBox محصولات Apple شما را حفظ می کند [Deals Hub]


BentoStack Charge نوآوری BentoBox ژاپنی را به محصولات اپل شما منتقل می کند ، و تمام محصولات اپل خود را در حالیکه خود را سازماندهی و شارژ کنید ، نگه دارید. دوباره برو این به طور خاص برای نگه داشتن تمام لوازم جانبی Apple و تنظیم آنها در هنگام کار در جاده و فضای کاری طراحی شده است. و در حال حاضر در هاب معاملات آیفون هک افت قیمت – 79.99 دلار داشته است. آن را در فضای طلایی خاکستری ، نقره ای یا گل رز با این تخفیف 19٪ از قیمت معمول 99.95 $ دریافت کنید.

BentoStack Charge تمام دستگاه های شما را با انرژی کار می کند ، خواه به یک سیم شارژ معمولی یا شارژ بی سیم Qi نیاز داشته باشید. این مجهز به یک شارژر بی سیم دارای گواهینامه Qi و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی است که در قسمت Top Cover ساخته شده است ، و مناسب برای کسانی است که دارای چندین محصول Apple هستند. می توانید از درب بالایی به عنوان یک پایه تلفن یا برای نگه داشتن مداد سیب خود استفاده کنید ، در حالی که شارژ کردن کابل ها و هدفون ها می توانند به طور مرتب در قسمت بالای صفحه قرار بگیرند. حتی مکانیکی مناسب برای بندهای ساعت اپل در حالی که از درب پایین استفاده می کنید وجود دارد. اکنون در آیفون Hacks Deals Hub فقط با قیمت 79.99 دلار در فضای خاکستری ، گل رز و نقره ای موجود است.

حتی یک شارژر Qi و پاور بانک نیز در قسمت بالایی آن وجود دارد ، بنابراین می توانید به صورت بی سیم

<- این پست را دوست دارید؟ به اشتراک بگذارید! ->
<! –

->