فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

ایالات متحده ITC تحقیقات مربوط به دستگاههای خازنی ساخت اپل و دیگران را به دنبال شکایت در مورد نقض حق ثبت اختراع آغاز کرد

خرید اشتراک kerio

ایالات متحده ITC تحقیقات مربوط به دستگاههای خازنی ساخت اپل و دیگران را به دنبال شکایت در مورد نقض حق ثبت اختراع آغاز کرد

کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده امروز تحقیق درباره نقض احتمالی ثبت اختراع مربوط به دستگاههای کنترل لمسی خازنی ، رایانه ها و مؤلفه های ایجاد شده توسط اپل ، آمازون ، سامسونگ و سایر موارد را اعلام کرد. رویترز . [19659002باتوجهبهسندیکهتحقیقاترااعلاممیکند[PDF] ، این ناشی از شکایت فوریه توسط شرکت ایرلندی نئودرون است که ادعا می کند اپل و سایر شرکت ها در ثبت اختراعات متعلق به Neodron مربوط به دستگاه های مبتنی بر لمسی نقض می کنند.

تحقیقات براساس شکایتی از طرف Neodron، Ltd. ، از دوبلین ، ایرلند ، در تاریخ 14 فوریه 2020 ارائه شده است. شکایت ادعا شده است که نقض ماده 337 قانون تعرفه در سال 1930 در واردات به ایالات متحده و فروش برخی از دستگاه های تلفن همراه کنترل شده با لمس ، رایانه ها و مؤلفه های آن که حق ثبت اختراع را که توسط شاکی ادعا شده است را نقض می کنند. شاکی درخواست می کند که USITC حکم محرومیت محدود صادر کند و دستورات متوقف و خاموش را صادر کند.

ITC شکایت را بررسی می کند ، که شامل آمازون ، اپل ، ASUSTek ، رایانه ای ASUS International ، LG Electronics ، LG Electronics USA ، Microsoft ، Motorola ، ارتباطات موبایل سامسونگ ، سونی و سونی برای تعیین اینکه در مورد 333 قانون تعرفه 1930 نقض حق ثبت اختراع صورت گرفته است یا خیر.

نودرون در نهایت به دنبال یک حکم محرومیت محدود است و دستورات متوقف و ناخواسته را علیه شرکت های درگیر در تحقیق بررسی می کند. ITC می گوید ، شروع تحقیقات به این معنا نیست که تصمیمی در مورد شایستگی این پرونده اتخاذ شده است.

پرونده به یک قاضی دادگستری اداری اختصاص می یابد که برنامه ریزی و جلسه محرمانه ای برای اثبات اولیه برگزار می کند. تعیین اینکه آیا واقعاً مسئله نقض حق ثبت اختراع وجود دارد یا خیر ، وجود دارد.

ITC ایالات متحده قبلاً تحقیقات مشابهی را درباره دستگاه های کنترل لمسی ، رایانه ها و مؤلفه ها در ماه ژوئن اعلام کرده بود ، اما اپل بخشی از آن تحقیقات خاص نبود ، که اکنون هم بوده است.

.