فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اکنون WhatsApp Business for iPhone به شما امکان می دهد برچسب ها را در مکالمات »آیفون بلاگ اضافه کنید

خرید اشتراک kerio

اکنون WhatsApp Business for iPhone به شما امکان می دهد برچسب ها را در مکالمات »آیفون بلاگ اضافه کنید

تیم واتس اپ معمولاً برای به روزرسانی عملکردها در آیفون معمولاً بسیار کند است ، و این از امروز نیست. ماهها طول کشید تا واتس اپ بیزنس در دسترس قرار گیرد ، و هنگامی که این کار را انجام داد ، یکی از ویژگی های مهم را برجسته کرد: برچسب های Talk .

حالا آنها در نهایت این کمبود را برطرف کردند ، از جمله ویژگی نسخه آیفون. [19659003] WhatsApp Business یک ماکت از برنامه عادی است که با هدف افراد تجاری انجام می شود. به عنوان مثال ، امکان دریافت و ارسال پیام توسط دو شماره مختلف در همان دستگاه را فراهم می کند ، ایده آل برای کسانی که نمی خواهند حساب خصوصی خود را با مشخصات تجاری خود مخلوط کنند.

علاوه بر این که به شما امکان می دهد شماره دوم را در دستگاه نگه دارید ، مقداری نیز به همراه دارد. تفاوتهایی مانند امکان ثبت شماره ثابت و ایجاد پاسخ خودکار در هنگام تماس کسی.

اکنون آنها برای کمک به سازماندهی مکالمات و بهینه سازی خدمات به مشتریان ، برچسب هایی را به آیفون اضافه کرده اند. از طریق آنها می توانید چت ها و مخاطبین را مرتب کنید ، بنابراین می توانید اولویت ها را انتخاب کنید.

5 برچسب استاندارد وجود دارد ، اما می توانید موارد دلخواه خود را ایجاد کنید. در مجموع حداکثر 20 تگ می تواند ایجاد شود.

می توانید مکالمه ، مخاطب یا حتی یک پیام خاص را در یک گپ برچسب گذاری کنید. در اینجا نحوه تهیه هر یک از آنها آورده شده است: [

مکالمه برچسب

برای برچسب زدن یک مکالمه خاص ، به سادگی مکالمه یا گروه را به سمت چپ بکشید و روی "بیشتر" ضربه بزنید.

برچسب زدن تماس

برای برچسب زدن یک مخاطب ، گفتگو را باز کنید ، نام مخاطب یا شماره مخاطب را در بالای صفحه لمس کنید و یک برچسب برای آن انتخاب کنید.

برچسب گذاری یک پیام خاص

برای برچسب گذاری یک پیام جدا شده در یک گپ (و می توانید بعداً آنرا دوباره از سر بگیرید) ، فقط کافی است آن را به مدت 2 ثانیه ضربه بزنید تا منویی که در آن یافت می شود.

نحوه جستجو برای برچسب ها

برای پیدا کردن برچسب هایی که برچسب خورده اید ، بر اساس طبقه بندی شده ، به سادگی لیست مکالمه را باز کنید و TWICE را پایین بیاورید تا زمانی که منوی برچسب ظاهر شود. بله ، [ شهودی نیست ، اما واتس اپ هرگز یک برنامه آگاه از کاربر نبود.