فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اکنون ColorWare با ارائه AirPods Pro-Pro-Paint-Paint رنگ و قیمت 389 دلار شروع می شود

خرید اشتراک kerio

اکنون ColorWare با ارائه AirPods Pro-Pro-Paint-Paint رنگ و قیمت 389 دلار شروع می شود

ColorWare ، شرکتی که محصولات اپل را به صورت سفارشی طراحی می کند ، امروز کمی بعد از اولین پخش AirPods Pro ، نسخه های سفارشی شده AirPods Pro را آغاز کرد.

ColorWare ارائه می دهد TheAirPods Pro در ده ها رنگ سفارشی ، از مواد جامد گرفته تا فلزات در همه رنگهای رنگین کمان. براق سیاه و سفید ، بنفش عمیق ، زرد ، نارنجی ، قرمز ، طلا ، نقره و موارد دیگر گزینه هایی هستند.


هر گوش گوش AirPod Pro را می توان در سایه ای متفاوت نقاشی کرد ، و مورد بی سیم شارژ نیز می تواند با رنگی منحصر به فرد رنگ شود. کاربران می توانند از بین مات یا براق استفاده کنند.


نسخه سفارشی TheAirPods Pro 389 دلار قیمت خواهد داشت ، این یک حق بیمه 139 دلار بیش از برچسب قیمت 250 دلار پایه است. سفارشی سازی پرونده AirPods Pro و همچنین 50 دلار دیگر ، برای کل 439 دلار هزینه دارد.


ColorWare برای سفارشی سازی از پایه های Apple استفاده می کند. AirPods Pro


برای ایجاد "AirPods Pro" با رنگ های دلخواه ، ColorWare آنها را از هم جدا کرده و سپس با دقت مورد نظر هر یک از اجزای جداگانه را نقاشی می کند. متاسفانه هیچ گزینه ای برای ارسال در AirPods موجود وجود ندارد.


کلیه کارهای ColorWare به مدت 12 ماه و 24 ماه با خرید یک ضمانت نامه اضافی تضمین می شود. بازپرداخت ها برای 30 روز اول در دسترس هستند اما هزینه 25 درصد آن را دوباره شروع می کنید.

Custom-AirPods Pro را می توان از امروز از وب سایت ColorWare سفارش داد و طی حدود سه تا چهار هفته ارسال می شود. ColorWare همچنین باعث می شود AirPods 2 و سایر محصولات Apple مانند Magic Keyboard و Magic Mouse 2. با نقاشی دلخواه تابع (f، b، e، v، n، t، s) بازگشت داده شود. n = f.fbq = تابع () n.callMethod؟
n.callMethod.apply (n ، argument): n.queue.push (آرگومان)}؛ if (! f._fbq) f._fbq = n؛
n.push = n؛ n.loaded =! 0؛ n.version = '2.0'؛ n.queue = []؛ t = b.createElement (e)؛ t.async =! 0؛
t.src = v؛ s = b.getElementsByTagName (e) [0]؛ s.parentNode.insert قبل از (t ، s)} (پنجره ،
سند ، "اسکریپت" ، "https: //connect.facebook.net/en_US/fbevents.js")؛

fbq ('اولیه' ، '519997381530403')؛
fbq ('track'، "PageView")؛ .