فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اپل Revamp Mac Pro را در ماه دسامبر راه اندازی کرد

خرید اشتراک kerio

اپل Revamp Mac Pro را در ماه دسامبر راه اندازی کرد

طبق برنامه جدید جدید بلومبرگ ، Mac Mac Pro ماژولار بالا پایان جدید اپل قرار است در ماه دسامبر منتشر شود.

زمان راه اندازی TheMac Pro در گزارشی درباره جدید 16 اینچی MacBook Pro به اشتراک گذاشته شد ، که قرار است به زودی فردا وارد بازار شود.


اپل در ماه ژوئن در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی خود از 2019 2019Mac Pro رونمایی کرد ، اما از آن زمان تاکنون جزئیاتی در مورد تاریخ انتشار احتمالی خود ارائه نکرده است.

پرتاب دسامبر مطابق با راه اندازی نسخه 2013MM Pro ، که در 18 دسامبر منتشر شد ، و iMac Pro 2017 ، که در 14 دسامبر ظاهر شد.

جدید مM Pro Pro برای پایگاه کاربر حرفه ای اپل با تمرکز جدی بر روی به روز رسانی و گسترش طراحی شده است. این سیستم دارای رایانه شخصی سنتی است ، اما با یک قاب استیل ضدزنگ Apple-esque با الگوی مشبک که جریان هوا را به حداکثر می رساند.

TheMM Pro از پردازنده های Xeon در کلاس کار با 28 هسته استفاده می کند ، و از 1.5TB حافظه با کارایی بالا پشتیبانی می کند. قیمت گذاری در New ProMac با قیمت 6000 دلار شروع می شود.

در کنار theMac Pro ، اپل به احتمال زیاد Pro Display XDR را نمایش می دهد ، این یک صفحه نمایش 32 اینچی 6K با رزولوشن 6016 در 3384 و بیش از 20 میلیون پیکسل است. قیمت گذاری در Pro Display XDR از 5000 دلار شروع می شود.

در حالی که بلومبرگ یک ماه راه اندازی ماه دسامبر برای theMac Pro را فاش کرده است ، هنوز هیچ کلمه ای در یک تاریخ مشخص وجود ندارد. با توجه به بازه های زمانی راه اندازی گذشته ، می تواند در هفته نهم یا هفته شانزدهم بیاید.

.