فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

HomePod Touchpad Control

خرید اشتراک kerio

اپل پس از گزارش گزارش های جدید ، نسخه 13.2.1 جدید را برای HomePod منتشر کرد


 کنترل صفحه لمسی HomePod

پس از کشیدن به روزرسانی HomePod 13.2 به دلیل ایجاد شکایات از صاحبان HomePod ، اپل جدیدی را منتشر کرد بروزرسانی HomePod 13.2.1. این به روزرسانی با هدف رفع اشکالات بریکینگ انجام شده است و هیچ چیز جدیدی در جدول و بالاتر از بروزرسانی HomePod 13.2 به وجود نمی آید.

HomePod 13.2 یک بروزرسانی اساسی بود و حالت چند کاربره ، پشتیبانی Handoff ، صداهای Ambient و موارد دیگر را معرفی کرد. در زیر یادداشت رسمی انتشار به روزرسانی وجود دارد:

  • توانایی HomePod برای تشخیص صدای اعضای مختلف خانواده برای ارائه یک تجربه شخصی.
  • موسیقی نزدیک دستی ، پادکست ها یا تماس های تلفنی با نزدیک کردن آیفون خود به HomePod [19659007] موسیقی را به صحنه های HomeKit خود اضافه کنید.
  • پخش موسیقی متن فیلم با کیفیت بالا و آرام با صدا های Ambient.
  • تایمر خواب را تنظیم کنید تا در موسیقی یا صدای محیط (Ambient Sounds) به خواب برود

اکثر کاربرانی که به روز رسانی را در صفحه اصلی خود نصب کرده اند در کجا قرار دارند. یک شوک بی ادب هر چند که بلندگوی هوشمند آنها پس از نصب به روزرسانی ، به سادگی در یک حلقه بوت به پایان رسید. اپل سریعاً نسخه پشتیبان خود را بروزرسانی کرد و این مسئله را برجسته کرد و همچنین بروزرسانی را در زمان حضور در آن جلب کرد.

این بروزرسانی فقط برای آن دسته از HomePod ها است که هنوز نصب به روزرسانی 13.2 قبلی را در دسترس نبودند. اگر در حین نصب به روزرسانی HomePod شما آجر زده شد ، این بروزرسانی قرار نیست موارد را برای شما برطرف کند. تنها گزینه شما این است که با Apple Store محلی خود تماس بگیرید و بلندگو را برای تعویض / تعمیر به Apple ببرید.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->