فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اپل نسخه دوم بتا (توسعه داده شده و عمومی) از iOS 13.3 بعدی »آیفون بلاگ را منتشر کرد

خرید اشتراک kerio

اپل نسخه دوم بتا (توسعه داده شده و عمومی) از iOS 13.3 بعدی »آیفون بلاگ را منتشر کرد

از اوایل ماه نوامبر ، اپل تست کرده است که بروزرسانی بعدی سیستم عامل آیفون چه خواهد بود ، iOS 13.3 (اگر سایر واسطه ها زودتر ظاهر نشوند).

و این سه شنبه (12) این دومین بتا را برای آزمایش منتشر کرد.از آنچه تاکنون مشاهده شده است ، این نسخه از سیستم تغییرات گسسته ای را برای عموم مردم به ارمغان می آورد. گزینه ای برای خاموش کردن استیکرهای iMessage و همچنین تغییر جزئی در نماد برنامه Watch (

) همچنین سازگاری Safari را با کلیدهای امنیتی NFC یا USB که برای احراز هویت دو طرفه استفاده می شود ، به ارمغان می آورد. عواملی در برخی از سایتها ، مانند Google ، Microsoft و Dropbox. کاربري كه يكي از اين دستگاه ها را در اختيار دارد ، نيازي به وارد كردن كدي ندارد ، زيرا واقعيت اينكه كليد متصل شده است ، اين خدمات را مجوز مي دهد.

به طرز عجیبی ، من بعد از بروزرسانی به iOS 13.3 بتا ، چندین تصادف را در iPad Air 2 احساس کردم ، بنابراین اگر دستگاه قدیمی تری دارید ، پیشنهاد شما این است که از بتای خودداری کنید ، حتی ناپایداریها ثابت هستند.