فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اپل مزایای گسترده کارمندان را برای والدین جدید اعلام کرد

خرید اشتراک kerio

اپل مزایای گسترده کارمندان را برای والدین جدید اعلام کرد

امروز اپل از مزایای کارمند جدیدی خبر داد که به منظور سهولت در بازگشت به کار برای والدین جدید طراحی شده است ، و در 16 هفته مرخصی که والدین در حال حاضر دارای یک دوره اضافی چهار هفته اضافی نیز هستند ، گسترش می یابد.

رئیس خرده فروشی و منابع انسانی اپل جزئیات مربوط به تغییرات را با سریع شرکت به اشتراک گذاشت.

"اوبیان ، رئیس خرده فروشی و منابع انسانی اپل می گوید:" چیزی که بارها پیدا می کنیم این است که مردم واقعاً از بازگشت به محل کار هیجان زده می شوند. " "در همان زمان ، [they] احساس می کنند که آنها باید اطمینان حاصل کنند که واقعاً در خانه پایدار و موفق هستند. و این به ذهن افراد سنگین است ، فکر می کنم."

سیاست جدید اپل چهار هفته به والدین می دهد. دوره بعد از بازگشت از مرخصی که در آن به کارمندان تمام وقت پرداخت می شود اما انعطاف پذیری را برای کار پاره وقت یا تنظیم ساعت های خود با نظارت مدیر دارند.

دوره انتقال به روز شده برای همه والدین جدید ، از جمله کسانی که فرزندان فرزندپرور را به فرزندخواندگی یا فرزندآوری می گیرند در دسترس خواهد بود (به والدین غیر متولد اجازه داده می شود شش هفته مرخصی دستمزد بجای 16 سال). کارگران خرده فروشی همچنین قادر به استفاده از تغییرات مرخصی والدین هستند.

همزمان با دوره انتقال جدید ، اپل چهار ماه از طریق مزایای مراقبت از خانواده پرداخت می شود که اجازه می دهد والدین برای مرخصی در خانواده خود ، مرخصی بگیرند. اپل همچنین کمک های مالی خود را برای خانواده هایی که فرزندخواندگی خود را انتخاب می کنند ، سه برابر می کند ، و مبلغ 14000 دلار برای فرزندخواندگی فراهم می کند.

اپل برای کلیه کارمندان مزایای سلامتی ذهنی خود را بهبود می بخشد و تعداد ارائه مشاوره رایگان در دسترس کارمندان در هر سال را با ارائه گزینه های پزشکی از راه دور دو برابر خواهد کرد.

به گفته اوبراین ، اپل امیدوار است که والدین را برای بازگشت سریع تر به سر کار پس از یک دوره مرخصی آسان کند. اوبراین به شرکت سریع گفت: "من فکر می کنم بارها والدین شاغل احساس می کنند که باید با آن بی سر و صدا برخورد کنند و آن را کاملاً یکپارچه به نظر برسند." "همه ما می دانیم که زندگی پیچیده است. بنابراین [we’re] کاملاً روشن می کنیم که ما از آنها در این سفر حمایت می کنیم."

.