فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اپل لوازم جانبی جادویی را به رنگ نقره ای و مشکی با Mac Pro ارائه می دهد

خرید اشتراک kerio

اپل لوازم جانبی جادویی را به رنگ نقره ای و مشکی با Mac Pro ارائه می دهد


آخرین نسخه Mac Pro اپل هنوز ارسال نشده است و تصویر جدیدی از لوازم جانبی به بیرون درز کرده است. تصویر مورد نظر از لوازم جانبی جدید Apple Magic است و شامل صفحه کلید به رنگ های نقره ای و سیاه است. تاکنون اپل فقط کیبورد با رنگ Space Gray را نیز با Numpad ارائه می داد.

شایان ذکر است که در ابتدا Magic Keyboard ، Trackpad و Mouse با iMac Pro فروخته می شدند. تنها بعداً بود که اپل فروش آنها را به عنوان لوازم جانبی مستقل شروع کرد. گفته می شود این اولین باری است که اپل ساخته شده است. در این مقطع زمانی ، ما مطمئن نیستیم که آیا لوازم جانبی جدید اپل منحصر به Mac Pro خواهد بود یا به صورت مستقل فروخته می شود. گفتنی است و انجام شده ، بسیار عالی خواهد بود که صفحه کلید Apple Magic را در انواع مختلف و بدون نسخه های Numpad موجود در چندین رنگ مشاهده کنید. اپل برای صفحه کلید Space Grey حق بیمه را شارژ می کند و ممکن است همین کار را برای کیبورد های نقره و سیاه انجام دهد.

اپل اولین بار صفحه کلید نقره و سیاه را در طول WWDC اعلام کرد ، در حالی که مک مک را اعلام می کرد. با این حال ، صفحه کلید جادویی با Numpad بود. این اولین باری است که شاهد صفحه کلیدهای نقره و سفید بدون نپاد هستیم. نیازی به گفتن نیست ، کیبورد بدون Numpad از اندازه کوچکتر است و برای کسانی که به Numpad جداگانه احتیاج ندارند مناسب است.

Mac Pro

جدیدترین مدل مک Pro 2019 جدید Intel Xeon با حداکثر 28 هسته که 300 وات کامل به آنها اختصاص می یابد. برای پردازش خنک کننده حرارتی مطلوب ، CPU با یک هیت سینک عظیم همراه خواهد بود.

علاوه بر این ، Mac Pro جدید را می توان به 1.5 ترابایت ، یعنی 1500 گیگابایت ، از کل حافظه سیستم ارتقا داد. این RAM 1500 گیگابایتی است. این همه به لطف 6 کانال حافظه است که از 12 ماژول DIMM پشتیبانی شده با سرعت 2933 مگاهرتز پشتیبانی می کنند.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->